Yra tikimybė, kad Savivaldybės trečiame aukšte bus įrengtas tualetas

Pažadas Nr. 1

Yra tikimybė, kad bus įgyvendintas Kupiškio rajono savivaldybės vicemero Augenijaus Cesevičiaus pažadas – Savivaldybės trečiame aukšte įrengti tualetą.
Rajojo savivaldybės tarybos narys, Valstiečų ir žaliųjų sąjungos atstovas Paulius Pranckūnas, kandidato į vicemerus paklausė, koks būsiąs pirmas jo darbas pradėjus eiti pareigas.
Ir A. Cesevičiaus pažadėjo: pirmas jo darbas – Savivaldybės administracijos pastato trečiame aukšte įrengti tualetą.
Tai vicemero pažadas Nr.1.


Lydėti teko tolokai

Nuskambėjus kandidato į vicemerus pažadui, meras Dainius Bardauskas lyg ir šyptelėjo.
– Gal kai kam tai kelia šypseną… – sakė A. Cesevičius prieš motyvuodamas savo pažadą.
Anot vicemero, dėl tualeto teko išgyventi didelį nepatogumą, kai kartą Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi italų delegacija. Susitikimas vyko trečio aukšto salytėje. Pagyvenęs svečias paprašė palydėti į tualetą. Trečiame aukšte tokio kabineto nėra. Lydėti teko tolokai.


Tai, ko gero, patyrė ir kiti

Neįtikėtina, bet rajono Savivaldybės administracijos pastate tualetai yra tik pirmame aukšte. Tad visai tikėtina, jog į tokią situaciją patekę nepatogiai jautėsi abu: ir gamtinio reikalo prispaustas žmogus, ir jį lydintysis…
– Manau, kad visų kadencijų rajono vadovai tai yra išgyvenę. Ir ne tik dėl svečių, – temainfo.lt sakė meras D. Bardauskas, paklaustas kaip jis vertina vicemero pažadą.


Galimybė visgi yra

Anot mero D. Bardausko, šiais metais turėtų prasidėti didelis projektas – Savivaldybės administracinio pastato renovacija.
– Šiuose planuose nėra numatyta rengti trečiame aukšte tualetą. Tačiau būtent šiuo metu bus galima įgyvendinti kolegos pažadą – įrengti aukštuose tualetus. Įvertinus, žinoma, kur jiems labiausiai tinka vieta, – sakė meras D. Bardauskas.


Rita Briedienė