Apie mus

www.temainfo.lt – tai žinių portalas, kurio pavadinimas visiškai atitinka paties žodžio reikšmę. Tema – objektas, apie kurį pasakojama, kuris vaizduojamas, analizuojamas, vertinamas. Kaip ir kokią rinktis temą sprendžia ir spręs šio portalo steigėjas – E.Briedytės individuali įmonė „TEma“.

www.temainfo.lt objektų geografija – Kupiškis, Anykščiai, Rokiškis.

 

Labai smagu spausti ranką tiems, kurie noriai dalinasi informacija ir nebijo jos skleisti viešojoje erdvėje, tiems, kurie nesureikšmina savęs vien dėl to, kad tą informaciją valdo, o ypač tiems, kurie suvokia žinių sklaidos svarbą.

Sveikinamės ir su tais, kurie jau atrado www.temainfo.lt, net su tais, kurie dar ją atras – su kupiškėnais, rokiškėnais, anykštėnais ir ne tik jais.

www.temainfo.lt kūrėme neatlikę skaitytojų poreikių analizės, neįvertinę reklamos rinkos, o tik supratę, jog esame pasirengę regiono internetinį laikraštį kurti modernesnį, techniškai įvairesnį, todėl ir informatyvesnį.

Niekam nesame konkurentai – viešoji erdvė yra begalinė. Norime bendrauti, suteikti galimybę skelbtis kitiems, norime visose srityse ieškoti patyrusių žmonių ir dalintis jų patirtimi.

Esame trečioji giminės karta, kuri savo gyvenimą sieja su žiniasklaida. Šviesios atminties senelio Alfonso Briedžio, ilgamečio ir puikaus žurnalisto, darbo metais laikraščio leidybos technologijos buvo visai kitokios. Mūsų tėvų, leidusių laikraštį „Kupiškio žinios“, meilė popierinei spaudai irgi išlikusi labai stipri.

Informacinės technologijos keičiasi. Jas pažinę Kauno kolegijos ir Braitono kino meno mokyklos paskaitose ir užsiėmimuose, suvokėme sklaidos techninių galimybių įvairovę.

Augome tarp žurnalistų, kurie laikraščiu niekada nesistengė užmušti žmogaus ir visada brangino teksto informatyvumą ir išraišką, o ir kitus už tai vertino ir tebevertina. Mes vadovausimės tais pačiais principais.

Sveikiname visus, užsukusius į svetainę www.temainfo.lt, linkime gražių susitikimų ir įdomaus bendravimo. Na, o sau linkime: visada – idėjų ir užmojų palankaus vėjo ir niekada nepasiklysti informacijos jūroje!

 

www.temainfo.lt kūrėjai

Emilija Briedytė

Paulius Briedis

Rekvizitai:
E.Briedytės IĮ „TEma”
Įmonės kodas: 303042897
Adresas: A.Purėno g. 6-28, Kupiškis