Kokie dar žymūs žmonės kvies užsukti į Kupiškį, meras neišduoda (PAPILDYTA)

Kaip jau rašė temainfo.lt, į Kupiškį dabar kviečia nebe Inga ir Arūnas Valinskai, o Saulius Urbonavičius-Samas. Kupiškėnai tai vertina ir užduoda įvairių klausimų. Kai kuriuos jų temainfo.lt pateikė Kupiškio rajono savivaldybės merui Dainiui Bardauskui.

– Kam priskirtumėte stendų idėją?
– Informacinių stendų idėją pasiūliau aš. Apie tai kalbama nuo pirmosios kadencijos pradžios, 2015-ųjų.

– Inga ir Arūnas Valinskai į Kupiškį kvietė tik pusmetį. Kodėl pakeisti reklaminiai tentai?
– Manome, kad tentai su Ingos ir Arūno Valinskų atvaizdais buvo pakankami ilgą laiką ir „savo darbą“ atliko. Tokios reklamos tikrai nesitikėjome. Tentai keičiami, nes norima sukurti naują vizualinį įspūdį, į kurį būtų atkreipiamas dėmesys.

– temainfo.lt skaitytojai piktinasi, kad Saulius Urbonavičius-Samas per menkai yra susijęs su Kupiškiu, kad jam statyti du stendus. Kaip Jūs tai vertinate?
 – Norėčiau paklausti: ar kviesti į Kupiškį turi būtinai žmogus, susijęs su Kupiškiu? Ar tai turi būti tiesiog žinomas mūsų šalyje žmogus? Manau, niekas negalėtų paneigti, kad šis žmogus žinomas mūsų šalyje. Kita vertus, Saulius Urbonavičius vaikystėje vasaras leisdavo pas savo senelius Subačiaus seniūnijoje, todėl manau, kad tam tikrų sąsajų su mūsų kraštu yra.

– Kupiškėnams labai rūpi, kiek Savivaldybei kainavo šie stendai?
– Šių tentų gamyba, maketavimas, dizainas kainavo 400 eurų.

– Stendai matomi atvažiuojantiesiems nuo Panevėžio bei Utenos ir Rokiškio. Kodėl nėra stendo nuo Biržų pusės?
– Gali būti, kad ateityje atsiras ir stendas, kuris bus pastatytas taip, kad būtų matomas atvažiuojantiesiems nuo Biržų rajono pusės.

– Ar tentai ir ateityje bus keičiami kas pusmetį?
– Tentų keitimo laiką ar periodiškumą lems daug aplinkybių: metų laikai, aktualijos, renginiai ir pan. Konkretus tentų keitimo periodiškumas nenumatytas.

– Kokie dar žymūs Lietuvos žmonės kvies užsukti į Kupiškį?
– Yra pagaminti, ar ruošiamasi pagaminti tentus su visai Lietuvai, bent jau plačiajai visuomenės daliai, žinomų žmonių atvaizdais, bet tegu tai lieka ateičiai, nes kitaip, gali būti, kad nebeužduosite klausimų.


Klabino Rita Briedienė

PAPILDYTA

Paskelbus rašinį, komentatorius „darykit kaip norit“ parašė: „Tentų gamyba 400. O kiek už nuotrauką? Už dyka pozavo tie šou biznio atstovai?“
– Jie nepozavo, o atsiuntė savo nuotraukas. Už tai nė vienas jų neprašė jokio užmokesčio. Savivaldybė neišleido nė lito daugiau, nei pasakyta, – perskaitęs komentarą temainfo.lt sakė Kupiškio rajono meras D. Bardauskas.