Jau parduodami butai, rengiami Anykščių Ažupiečių gatvės buvusiame bendrabutyje

Įmonė „EME LT“ jau skelbia apie butų, įrengtų Anykščių technologijos mokyklos buvusiame bendrabutyje, Ažupiečių gatvėje, pardavimą.


Buvusiame bendrabutyje – 55 butai

Kaip temainfo.lt sakė vystytojas „EME LT“ atstovas Eugenijus Bareiša, butų išplanavimas lieka toks pat, koks buvo bendrabučio, statyto 1985 m., dviviečių kambarių. Iš viso pastate yra 55 butai 21–34 kv. metrų ploto.
– Jau esame pasirašę nemažai išankstinių sutarčių. Kaina – apie 500 Eur už kvadratą. Mūsų pirkėjai – dažniausiai ne anykštėnai. Mums skambina iš aplinkinių miestų ar iš užsienio. Turėti antrą būstą kurorte pasidarė populiaru, – temainfo.lt sakė E. Bareiša.
Įmonė samdo įvairius rangovus skirtingiems darbams; stambiausia įmonė – UAB „Juozapaitis ir ko“.


Planuojami trys etapai

Projektą planuojama įgyvendinti trimis etapais. Dabar vyksta pirmasis – namo remontas: jungiamas pastatas prie miesto komunikacijų, įrengiami šildymo mazgai, atnaujinamas vandentiekis, tvarkomas fasadas, keičiami langai, stogas…
– Šiuo metu butai parduodami su daline apdaila, rudenį norintiesiems siūlysime atrinktą rangovą. Jis įrengs butus pilna apdaila – iki rakto. Trečią etapą tikimės pradėti kitais metais.
Planuojame įrengti patogią žmonėms infrastruktūrą. Kalbamės su Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvu dėl jų teikiamų paslaugų, deriname, kad prie pastato būtų dviračių takai, – sakė E. Bareiša.


Mezga ryšius

Tiems, kas perka nuomai, kitąmet žadama pasiūlyti ir nuomos administravimo paslaugą.
Tariamasi, kaip daugiau įrengti parkavimo vietų.
– Jaučiame, kad anykštėnai labai draugiški ir svetingi žmonės. Glaudžiai bendradarbiaujame su Anykščių miesto savivaldybės urbanistikos skyriaus vedėja Daiva, profesinės mokyklos direktoriumi Ramūnu, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktore Renata. Mezgame ryšius su vietos verslu ir gyventojais, – pats irgi noriai bendravo E. Bareiša.


Nuo stogo – labai graži panorama

Name yra pusrūsio patalpos. Jei bus pageidaujančių, vienoje dalyje bus įrengti sandėliukai, o kitoje – sporto salė, maitinimo įstaiga, gal pramogų ar vaikų žaidimų kambariai. Pati įmonė nenori keisti veiklos – užsiima nekilnojamo turto nuoma, tačiau suteiktų galimybę kurtis tokiam versluo – laimėtų visi. Ant stogo gyventojams, galbūt, bus įrengta apžvalgos aikštelė. Vieta tam dėkinga: nuo namo atsiveria labai graži Anykščių panorama.Anykščiuose – pirmas objektas

– Tai yra pirmas mūsų objektas Anykščiuose. Rytų Lietuvos regionus mes jau esame ištyrinėję: apžiūrėjome Zarasus, matėme kaip išsivystė Birštonas. Anykščiai ir yra be 5 minučių Birštonas. Paklausą matome. Anykščiuose pramogų daug, bet atvažiuoja jaunos šeimos ir vakare išvažiuoja vien todėl, kad neturi kur pernakvoti. Mūsų projektas skirtas labiau ekonominiam segmentui, kuris negali kaskart atvažiavęs apsistoti SPA, – sakė E. Bareiša.


temainfo.lt