Ažuožeriečiai stirksėjo „Kangoo Jumps“ batais

Šiandien, gegužės 11 d., startavo Ažuožerių moterų klubo projektas „Jaunimo iniciatyvų skatinimas ir užimtumo didinimas“ – sportinė treniruotė avint „Kangoo Jumps“ batais.


Avint „Kangoo Jumps“

Kaip sakė projekto vadovė Alvyra Simanonienė, labai laukta gero oro, kai avint „Kangoo Jumps“ batais bus galima mokytis šokti lauke.
Tiesa, šie spyruokliniai batai Ažuožerių jaunimui nėra naujiena: pernai jie jau turėjo galimybę išbandyti „Kangoo Jumps“ batus Ažuožerių moterų klubo veikloje. Vaikams labai patiko, ir jie patys prašė galimybės šią veiklą tęsti. Projekto lėšomis klubas įsigijo keturias poras batų, daugiau jų treniruotėms atsiveš iš Kauno atvyksianti sertifikuota trenerė Goda Venslauskaitė.

Trenerė Goda Venslauskaitė


Jau prisisėdėjo prie kompiuterių

Projekto metu bus organizuojamos įvairios veiklos, skatinančios jaunimą judėti, užsiimti sportine veikla. Kaip sakė projekto vadovė A. Simanonienė, vaikai jau pakankamai prisisėdėjo prie kompiuterių, prisibendravo „zoomu“, todėl bendruomenė nerengė virtualių veiklų, o laukė, kada atšils oras ir atlaisvės reikalavimai užsiėmimams lauke. Pirmas renginys, vyksiantis šiandien, – sportinė treniruotė avint „Kangoo Jumps“ batais.


Joga, zumba, edukacijos

Numatyta ir daugiau veiklų: jogos treniruotės su trenere Vaida Zlatkute, zumbos mankštos su Diana Petrusevičienė, taip pat bus organizuojamos edukacinės išvykos. Viename užsiėmime galės dalyvauti apie 25 jaunuolius.
– Projektas turėtų tęstis iki gruodžio mėnesio, tačiau nežinome, kas vėl laukia rudenį. Vasarą norime praleisti kuo aktyviau, produktyviau ir sveikiau, – temainfo.lt sakė A. Simanonienė.


Gyvuoja jau devynerius metus

Jau devynerius metus gyvuojantis Ažuožerių moterų klubas pastebi ir jauną, ir seną: aktyvios jo narės rengia projektus, skirtus paįvairinti bendruomenės laisvalaikiui, organizuoja parodas bei edukacijas, yra rengęs „Šauniausios Ažuožerių močiutės“ konkursą…


temainfo.lt
Godos Venslauskaitės nuotraukos