Dvi dienas vyko Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės

Rugpjūčio 22 ir 23 dienomis nuo ryto iki vakaro Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2020 m. Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3×3 buvo vykdomas Aukštupėnuose, „Pagardų“ tinklinio aikštyne. Malonu, kad šiemet visos seniūnijos dalyvavo šiose žaidynėse.

Moterų krepšinis 3×3
Pirmą vietą pelnė KTVM komanda (Diana Balužytė, Ieva Lygutienė, Dalia Šeinauskienė,), antrą – Kupiškio krepšininkės.

Vyrų krepšinis 3×3
Dalyvavo penkios komandos. Pirma vieta – Šimonių (Aivaras Kručas, Saulius Pakalniškis, Audrius Pakalniškis), antra – Skapiškio, trečia – KTVM komandoms.

Parko tinklinis 3×3
Nugalėtojai – Kupiškio seniūnijos I komanda (Valdas Šabrinskas, Marius Lupeikis, Julius Ruzgas). Antros vietos laimėtojai – subatėnai, trečios – Kupiškio II komanda.
Dėl prizinių vietų varžėsi net šešios komandos.

Futbolas 5×5
Pirmą vietą užėmė Skapiškis (Mantas Šešelgis, Džiugas Meilus, Irmantas Šap, Vaidas Šlapelis, Justas Vaičiūnas, Orestas Stuknis, Mantas Sokas), antrą – Noriūnai, trečią – KTVM.

Šaškių komandinės varžybos
Nugalėjo Kupiškio seniūnijos I komanda (Lina Malinauskaitė, Robertas Pakarklis, Ričardas Balabonas). Antra vieta teko Kupiškio seniūnijos II komandai, treti liko skapiškėnai.

Šachmatų individualios varžybos
Nugalėtoju tapo Ričardas Balabonas, antras buvo Robertas Pakarklis, trečias – Gediminas Paulauskas.
Varžėsi šeši šachmatininkai.

Stalo teniso komandinės varžybos
Nugalėtojo Kupiškio seniūnija (Adelė Gaškienė, Rimas Kilkus, Kazys Senvaitis), antra vieta atiteko Skapiškiui, trečia – KTVM, o ketvirti liko Noriūnai.

Smiginis
Nugalėjo Šimonys (Kristina Valantonienė, Aivaras Kručas, Gintaras Kručas), antri liko KTVM, treti – Kupiškis.
Smiginyje varžėsi septynios komandos.

Iškilmingo uždarymo metu nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir aukso, prizininkai – atitinkamų spalvų medaliais.
Rugsėjo 12 d. Panevėžyje vyks zoninės seniūnijų varžybos. Kupiškio komandos nugalėtojos dalyvaus visose rungtyse ir kovos dėl patekimo į finalines varžybas, kurios rugsėjo 26 dieną vyks Palangoje.
Dėkoju P. Matulionio progimnazijos vadovybei už suteiktas idealias sąlygas organizuojant varžybas, Valdui Šabrinskui už Pagardų tinklinio aikštyną ir pagalbą tinklinio varžybose – visiems, prisidėjusiems prie šio puikaus renginio.