Rokiškėnai Aurimas Laužadžis ir Raimundas Dilys – „LZT GROUP-final stage“ nugalėtojai

Balandžio 24 d. didžiausiame Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio aikštyne Kaune „Crypto smėlio arena“ buvo surengtas paskutinis 2020–2021 m. Baltijos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato etapas „LZT GROUP-final stage“.
Čempionatas prasidėjo lapkričio mėnesį. Surengti penki jo etapai, kuriuose komandos rinko etapų įskaitinius taškus kovoje dėl nugalėtojų titulų 40+ ir 50+ amžiaus grupėse.

Dėl pandemijos visi čempionato etapai vyko Kaune, nes kitų miestų arenos buvo uždarytos, taip pat buvo atsisakyta etapo Latvijoje.

Šį čempionatą Kupiškio rajono sporto klubas „Pagardai“ jau rengia ketvirti metai. Nors ir pandeminiu laiku vyko varžybos, bet dalyvių gausa, didžiule konkurencija ir kiekvieną sezoną kylančiu komandų meistriškumu džiaugiasi organizatoriai: reiškia, einame teisinga linkme.

Labai šaunu, kad atsidaro nauji, modernūs aikštynai, kuriuose galima vykdyti tokius renginius. „Crypto smėlio arenoje“ yra septynios paplūdimio tinklinio aikštelės. Jose ir išaiškėjo šio etapo ir bendros įskaitos komandos prizininkės.

40+ amžiaus grupėje trečią vietą iškovojo vilniečiai Kazys Untulis ir Mindaugas Veiveris. Finale susitiko Vilniaus komandos Mindaugas Skarulskis ir Marius Linartas bei Šarūnas Karvelis ir Donatas Murauskas. Po labai įtemtos kovos setais 2-1 pergalę išplėšė Mindaugas su Mariumi.

50+ grupėje trečią vietą užėmė Skirmanto Staniulio ir Dariaus Bagdono komanda (Kaunas, Raseiniai). Finale Aurimo Laužadžio ir Raimundo Dilio komanda „Rokiškis“ įveikė vilniečių Tomo Bruzgos ir Raimundo Arbočiaus komandą „Alkidėja“

Bendroje įskaitoje pirmos penkios vietos pasiskirstė taip:
„Rokiškio“ R. Dilio ir A. Laužadžio komanda – 196 tšk.;
Vilniaus „UAB“ Jaroslavo Borkovskio ir Miroslavo Rynkevičiaus – 184 tšk.,
„Alkidėjos“ T. Bruzgos ir R. Arbočiaus – 164 tšk.
„Pagardų“ Valdo Šabrinsko ir Gintauto Martišiaus (Kupiškis, Kaunas) – 136 tšk.,
Jonavos „Karto“ Sigito Jurgilo ir Roberto Navicko – 132 tšk.

Veteranai turės keletą savaičių poilsio, o jau nuo birželio mėnesio prasidės atviras Lietuvos veteranų čempionatas.


Valdas Šabrinskas
Irmanto Josponio nuotraukos