Pagaliau „sukomplektuota” Rokiškio rajono valdžia

 

Šiandien, balandžio 27 d., posėdžiauja Rokiškio rajono taryba. Visuomenei labiausiai rūpi klausimas – ar meras Antanas Vagonis ir Tarybos dauguma susitars dėl kandidatų į Savivaldybės administracijos direktoriaus ir vicemero postus.

Be šių rajono valdžios atstovų Savivaldybė dirba nuo sausio pabaigos: Tarybos dauguma reikalavo į siūlomus kandidatus (į administracijos direktorės postą – nepartinę Natašą Aleksiejevą, į vicemero – socialdemokratą Tadą Barauską) teikti kartu, o jei atskirai, savo kandidatūrą atsiima ir merui tinkantis kandidatas.

A. Vagonis nepritarė į merus jį atvedusio, bet vėliau iš rajono vadovų patarėjo atleisto T. Barausko kandidatūrai, todėl nepavykdavo patvirtinti ir kandidato į administracijos direktoriaus vietą.

Neseniai baigėsi rajono Tarybos slapto balsavimo procedūros: 17 balsų „taip”, septyniais „ne” vicemeru paskirtas socialdemokratas Stanislovas Dambrauskas, 15 blasų „taip”, devyniais „ne” administracijos direktore patvirtinta N. Aleksiejeva.

 

temainfo.lt

Joanos Jazdauskaitės nuotraukos

 

Straipsniai panašia tema:


Vyriausybė Rokiškiui nelinki tiesioginio valdymo »


Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis atsiprašė dėl to, kas įvyko »


N. Aleksiejeva pretenduoja į Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus, T. Barauskas – į vicemero postus »