KTVM lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas Andrius Tapinas

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla (KTVM) užsiregistravome galimybei organizuoti Europos egzaminą bei dalyvauti konkurse „Pasiruošk Europos egzaminui su žinomu žmogumi“. Norą laimėti Europos pamoką su svečiu išreiškė net 113 dalyvių, o laimingųjų tebuvo 30. Tarp pastarųjų – ir mūsų mokykla.

Pagal motyvaciją ir savo galimybes mūsų mokyklą pasirinko Andrius Tapinas. Balandžio 24 d. įvyko ilgai lauktas susitikimas su juo.

A. Tapinas yra žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas. Žymiausios jo laidos – „Pinigų karta”, kartu su Arūnu Valinsku vedamas TV žaidimas „Auksinis protas”; knygos: „Vilko valanda“, „Maro diena“.

A. Tapiną mėgsta jaunimas, tarp jų jis labai populiarus. Mokiniai labai žiūri internetinę televiziją „Laisvės TV“ ir laidą „ Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“.

A. Tapinas akcentavo: Europos Sąjungos dėka mes turime galimybę laisvai išvykti į kitas Europos šalis, keliauti, mokytis, dirbti. Jis pabrėžė, kad, norint konkuruoti su europiečiais, labai svarbu puikiai mokėti anglų kalbą, turėti savo gyvenimo planą, kuo daugiau dalyvauti savanorystės veikloje. Daugumai dalyvių šis susitikimas paliko gilų įspūdį ir terpę savianalizei.

 

Asta Petrulienė
KTVM istorijos mokytoja

 

Straipsniai panašia tema:


Kupiškio technologijos ir verslo mokykla – besimokanti mokykla »


KTVM jau penktą kartą rengė konkursą „Saugus kelyje” »


KTVM surengė septintą bėgimą Tuberkuliozės dienai paminėti »