KTVM jau penktą kartą rengė konkursą „Saugus kelyje”

Balandžio 11 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje (KTVM) jau penktą kartą vyko prevencinis renginys, skirtas eismo dalyvių kultūrai keliuose ugdyti ir eismo dalyvių elgesiui keisti. Šių eilučių autorės iniciatyva buvo organizuotas konkursas „Saugus kelyje”. Labai džiugu, kad jame dalyvavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai.

KTVM direktorė Lina Kaušakienė konkurso dalyvius nuoširdžiai pasveikino ir pasidžiaugė, kad į konkursą atvyko visi kviesti mokyklos socialiniai partneriai. Ji visiems palinkėjo visada pasiekti kelionės tikslą ir kelyje elgtis saugiai.

Su konkurso užduotimis, vertinimu, keliamais saugumo reikalavimais ir kitomis konkurso sąlygomis supažindino KTVM profesijos mokytojas Stanislovas Dikšas.

Konkurso dalyviai turėjo ne tik pasitikrinti teorines žinias – išspręsti 30 klausimų testą, – bet ir dalyvauti praktinėse užduotyse, kurias rengė ir vertino Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Gintarė Šližytė ir vyresnioji tyrėja Viktorija Aelita Budrienė.

Konkurso dalyviai automobilių vairavimo aikštelėje numatytas užduotis turėjo atlikti kuo saugiau, tiksliau ir greičiau.

Labai džiugu, kad konkurse savo žinias išdrįso pasitikrinti ne vien mokiniai, bet ir mūsų mokyklos mokytoja Diana Balužytė.

Nugalėtojai buvo apdovanoti KTVM ir Kupiškio rajono policijos komisariato įsteigtais prizais. Nugalėtojo taurė atiteko KTVM technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos pirmo kurso mokiniui Vyteniui Achmedovui. Antra nugalėtojo taurė buvo įteikta biržiečiui Levanui Giedriui.

Policijos taurėmis buvo apdovanoti mokiniai, atsakingiausiai atlikę užduotis. Jos atiteko Radviliškio mokyklos auklėtiniui Dovydui Serafinui ir KTVM trečio kurso apdailininko (statybininko) mokymo programos mokiniui Dagniui Murauskui.

 

JovitaMačienė

KTVM socialinė pedagogė, metodininkė

Almanto Briedžio nuotraukos

[gallery_box]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2018/04/2018_saugus_kelyje_ktvm_3.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2018/04/2018_saugus_kelyje_ktvm_4.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2018/04/2018_saugus_kelyje_ktvm_5.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2018/04/2018_saugus_kelyje_ktvm_6.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2018/04/2018_saugus_kelyje_ktvm_7.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2018/04/2018_saugus_kelyje_ktvm_8.jpg” descr=”” title=””]

[/gallery_box]