UAB „Dominari” Kupiškio statinys praturtintas interneto ryšiu

   

Viename Kupiškio rajono tarybos posėdyje Tarybos narė Skaistutė Paulauskienė Kupiškį pavadino statybų aikštele. Ir tikrai: griaunama autobusų stotis, rekonstruojama Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštė, remontuojama Gedimino gatvė nuo žiedinės sankryžos geležinkelio link, likviduojami elektros stulpai Gedimino ir Vytauto gatvėse, remontuojami šaligatviai, vyksta Viešosios bibliotekos rekonstrukcija…

Kaip tokiame skruzdėlyne ir bepastebėti, kad rausiamas šaligatvis prie tebesikuriančios panevėžiečių UAB „Dominari“ gamyklos, Krantinės gatvėje?

Kupiškėnai žino, kad komunikacijas šiai įmonei įrengė rajono Savivaldybė: 2015 m. kovo 5 d. Kupiškio rajono Taryba neeiliniame posėdyje priėmė sprendimą – leisti merui Jonui Jaručiui ir Panevėžio UAB „Domimaks“ vadovui Ruslanui Mikolaičiui pasirašyti investicijų sutartį. Tų pačių metų balandžio 13 d. ji buvo pasirašyta: Savivaldybė verslui įsipareigojo darbų beveik už puse milijono litų. Šios kadencijos Savivaldybės komanda užduotį atliko pasitelkusi Europos Sąjungos investicijas – apie 122 000 Eur.

– Savivaldybė kažką blogai padarė, nes vėl šaligatvį tenka rausti. Dėl to UAB „Dominari” ir negali skelbti įkurtuvių datos, – padarė išvadą temainfo.lt paskambinęs skaitytojas.

– Atvirai pasakius, mes jau ir pamiršome šį objektą. Kupiškio rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Gamybinės teritorijos, esančios Krantinės gatvės Kupiškio mieste, konversija, prielaidų privačioms investicijoms sudarymas“, finansuojamą ES lėšomis, už tai gavo Finansų ministerijos konkurso „Europos burės” apdovanojimą – laimėjome nominaciją „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“, ir daugiau nieko negaliu pridurti, – temainfo.lt sakė Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas.

Daugelis kupiškėnų jau apsiprato su panevėžiečių statiniu: gražėja jo aplinka, bet vis tiek ramu – įkurtuvių data dar neskelbiama. Tikėtina, kad statybos darbų pabaigtuvių diena vis dėlto artėja: šaligatvį rausia internetinio ryšio tiekėjai. Kupiškėnai – žiūrėk! – ir gaus el. pranešimus apie įkurtuvių šventę.

 

Rita Briedienė

temainfo.lt nuotr.

 

Straipsnis panašia tema:


Kupiškyje statomas Panevėžiečių fabrikas įkurtuvių datos nesako net Darbo biržai »