Panemunio bibliotekai – dovanų gausa

 

Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios biliotekos Panemunio filialas džiaugiasi labai gausiomis Tele2 mobilaus ryšio operatoriaus darbuotojų įkurto „Gerulių“ klubo ir jos narės – Panemunio kraštietės – Vilmos Martinonytės-Pamarnackienės dovanomis, vos tilpusiomis į automobilį.

Knygų lentynas papildė apie 200 naujų knygų, biblioteka praturtėjo įvairiais stalo žaidimais, kanceliarinėmis prekėmis, muzikiniais ir filmų kompaktiniais diskais. Be viso to, dovanų biblioteka gavo jai labai reikalingą spalvotą spausdintuvą. Ir tai dar ne viskas! „Geruliai“ rėmė ir padėjo Panemunio bibliotekai organizuoti susitikimą su rašytoja Ilona Ežerinyte. Bibliotekai ir jos lankytojams tai – istorinis įvykis: į nuošalų ir tolimą kraštą iš Vilniaus atvyksta rašytoja susitikti su skaitytojais. Susitikimas buvo surengtas balandžio 12 d., į jį atvyko Pandėlio pradinės mokyklos antrokai ir Pandėlio gimnazijos dešimtokai. Rašytoja dovanojo neužmirštamų įspūdžių.

Džiugu, kad žmonės remia kaimo bibliotekas, dalinasi savo gerumu ne tik kalėdiniu laikotarpiu. Panemunio bibliotekos lankytojams tai – didžiulė ir neįkainojama dovana.

 

Elena Baronienė
Panemunio vyriausioji bibliotekininkė

 

Straipsnis panašia tema:


Rokiškio krašto bibliotekininkams – dvi nominacijos »