Rokiškio krašto bibliotekininkams – dvi nominacijos

  

Balandžio 19 d. Vilniaus miesto centrinėje bibliotekoje vyko savivaldybių viešųjų bibliotekų Visuotinis asociacijos narių ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas ir renginys „Viešųjų bibliotekų patirtis ir raidos perspektyvos“. Vienas šio renginio momentų – savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos Metų nominacijų įteikimo iškilmės.

Rokiškėnai pelnė net dvi nominacijas. Savivaldybių viešųjų bibliotekų kategorijoje Rokiškio Juozo Keliuočio viešajai bibliotekai (direktorė Alicija Matiukienė) atiteko „Lietuviškiausios bibliotekos-2017″, o Viešųjų bibliotekų padalinių (filialų)kategorijoje Sėlynės filialui (bibliotekininkė Renata Baltruniene) – „Bendruomeniškiausios bibliotekos- 2017″ nominacijos.

Lietuviškiausios bibliotekos nominacija buvo skiriama už įdomias iniciatyvas skaitymo skatinimo srityje ir gimtosios kalbos bei literatūros puoselėjimo tradicijas; bendruomeniškiausios – už įvairiapusišką veiklą ir iniciatyvas telkiant miestelio/kaimo bendruomenę, bendradarbiavimą su kitomis joje veikiančiomis institucijomis ir organizacijomis.

 

Parengė Adelija Varnaitė

Alicijos Matiukienės „Facebook`o” nuotraukos