Maisto daviniai išvežioti ir KTVM auklėtiniams


Maisto daviniai – 28 mokiniams

Vakar, balandžio 1 d., savaitės maisto davinius 28 savo auklėtiniams vežė Kupiškio technologijos ir verslo mokykla (KTVM).
– Maistą tiekiame KTVM gimnazijos pirmos ir antros klasių mokiniams, kuriems Kupiškio ir kitų rajonų socialinės paramos skyriai yra numatę skirti nemokamą maitinimą, – temainfo.lt sakė KTVM direktorė Lina Kaušakienė.


Kai kurie norėjo atsisakyti davinio

Pietums skirto maisto vertė – 1,50 Eur, pusryčių – 80 ct, bet pusryčius gauna ne visi.
– Neperkame traškučių ar kokio kito nevisaverčio maisto. Produktus užsako ir davinius formuoja mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė ir valgyklos vedėja Danguolė Gaubienė, – teigė direktorė.Davinyje – be miltų, duonos, dešros, aliejaus – yra ir vaisių bei daržovių.
Kai kurie tėvai norėjo atsisakyti davinio, bet, anot direktorės L. Kaušakienės, šeimas turi pasiekti tai, kas joms priklauso.
Maistas perduodamas saugiai, be kontaktų, maistą – iš anksto susitarus – paliekant kieme; vairuotojas aprūpintas apsaugos priemonėmis.


Veža ne tik maisto davinius

KTVM automobilis aplankė mokyklos auklėtinius, gyvenančius Kupiškyje, Skapiškyje, Šimonyse, Adomynėje, Salamiestyje, keturis – Rokiškio, tris – Biržų, po vieną – Anykščių ir Pasvalio rajonuose.
Vežamas ne tik maistas: su daviniu keliauja ir kopijuotos pratybų užduotys, mokymo medžiaga, paaiškinimai.
– Visi mūsų mokyklos mokiniai namuose turi kompiuterius, bet keletas neturi prieigos prie interneto, – sakė direktorė.


temainfo.lt
Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos nuotr.

 
Straipsnis panašia tema:

Kupiškio rajono mokyklų autobusiukai išvežiojo sauso maisto davinius »