Kupiškio lengvaatletės pasipuošė aukso, sidabro ir bronzos medaliais

Atviras lengvosios atletikos čempionatas

Gegužės 8 d. vyko Biržų rajono atviras lengvosios atletikos čempionatas, jame dalyvavo ir Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai.

Gerda Kirkytė tapo jaunučių grupės 400 m nuotolio bėgimo rungties nugalėtoja. To paties nuotolio jaunių grupėje Austėja Mikalauskaitė pelnė sidabrą: auksas Austėjai išslydo paskutiniuose metruose.

Jaunių grupėje 1 000 m nuotolio bėgimo rungtyje aukso medalį pelnė Gabija Kondrataitė, sidabrą – Eidvilė Ažusienytė. Šiose varžybose įveikusios 4 100 m estafetę bronzos medaliais pasipuošė keturios – Dija Lukšytė, A. Mikalauskaitė, G. Kirkytė ir G. Kondrataitė – Kupiško lengvaatletės.

Antras „Aukštaitijos taurė 2019“ etapas.

Gegužės 10 d .Biržuose vyko antras jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2019“ etapas. Sidabro medalius 600 m ir 200 m bėgimo nuotolio rungtyje pelnė G. Kirkytė.

Puikų rezultatą 60 m bėgimo nuotolyje pasiekė Elija Petuchovaitė. Kvalifikacinio bėgimo laikas parodė, kad dar kartą savo jėgas jai reikės išbandyti finaliniame bėgime. Startavo septynios greičiausios sportininkės. Finalo fotofinišas parodė: mūsų auklėtinė atbėgo per 9,35 sek. – liko ketvirta. Bronzos medalis atiteko biržietei G. Baltrūnaitei, pasiekusiai 9,34 sek. rezultatą.

Gegužės 23 d. Utenoje laukia trečias „Aukštaitijos taurė 2019“ etapas.