Kupiškėnams lengvaatlečiams – bronzos lietus

Atviras jaunių čempionatas

Austėja Mikalauskaitė (iš kairės), Inga Zabulienė, Gerda Kirkytė ir Alanas Šablickas

Sausio 31 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviras jaunių (gim. 2002–2003 m) čempionatas. Iš šių varžybų su dviem – 60 m barjerinio ir 300 m bėgimo – bronzos medaliais grįžo Alanas Šablickas, Bronzos medalį pelnė Austėja Mikalauskaitė: bronzinis 600 m nuotolio finišas.

Be apdovanojimo neliko ir Gerda Kirkytė: iškovotas 1000 m distancijos bronzos medalis.

Šie jauni sportininkai bandys jėgas vasario 8–9 d. Kaune, kur vyks Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių čempionatas.

Dalyvavo pajėgiausi Lietuvos sportininkai

Sausio 26 d. Vilniuje vyko Lietuvos LAF taurės atviros bei Lietuvos lengvosios atletikos sporto klubų žiemos taurės varžybos. Jose dalyvavo pajėgiausi Lietuvos sportininkai, Olimpinių žaidynių, pasaulio, Europos čempionatų dalyviai: trišuolininkė Dovilė Dzinzeletaitė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, šiose varžybose bandžiusi gerinti Lietuvos rekordą ir, įveikusi 1,98 aukštį, tapo šių varžybų nugalėtoja; Olimpinių žaidynių dalyvis Simas Bertašius bei svečiai iš Latvijos, Didžiosios Britanijos.

Tar pajėgiausiųjų – Kupiškio rajono sportininkės

Varžybose dalyvavo buvusios Kupiškio rajono sportininkės.

Olimpija Zabulytė 60 m barjerinio bėgimo antras varžybas iš eilės pagerina asmeninį rezultatą –nuotolį įveikė per 9,71 sek. To paties nuotolio barjeriniame bėgime kartu su Olimpija į startą stojo Latvijos čempionė Laura Ikaunicece.

Iš Kupiškio kilusios O. Zabulytė ir Ema Bružaitė intensyviai ruošiasi vasario 14–15 dienomis Šiauliuose vyksiančiam Lietuvos čempionatui.

Inga Zabulienė

Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporti centro lengvosios atletikos mokytoja

Straipsniai panašia tema:

Kupiškietėms Olimpijai Zabulytei – auksas, Gerdai Kirkytei – sidabras »

Kupiškėnams lengvaatlečiams Austėjai Mikalauskaitei ir Alanui Šablickui pritrūko sėkmės »

Kupiškėnai Lukas Ulkė ir Anelė Kavaliauskaitė įveikė distanciją „Gyvybės ir mirties keliu“ »