Kupiškietėms Olimpijai Zabulytei – auksas, Gerdai Kirkytei – sidabras

Buvę Kupiškio rajono KKSC auklėtiniai

Sausio 17 d. Šiaulių miesto atvirame čempionate ir jaunimo atvirosiose pirmenybėse dalyvavo buvę Kupiškio rajono KKSC auklėtiniai.

Olimpijai Zabulytei, pirmą kartą šiose varžybose bėgusiai 60 m barjerinį bėgimą, nuotolį pavyko įveikti greičiau nei per 10 sek. ir pasiekti 9,86 sek. asmeninį rezultatą – jaunimo tarpe iškovotas aukso medalis.

Tame pačiame bėgime bronzos medalis buvo įteiktas Emai Bružaitei. Vaikinų tarpe 60 m barjerinio bėgimo bronzos medalį pelnė Dominykas Murnikovas.

Šios varžybos – pasiruošimas vasario mėn. prasidėsiančiam Lietuvos čempionatui.

Į 1000 m su kliūtimis bėgimo startą – pirmą kartą

Lengvaatletė Gerda Kirkytė su trenere Inga Zabuliene

Sausio 19 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, gausus dalyvių skaičiumi.

Į 1000 m bėgimo su kliūtimis startą stojo Gerda Kirkytė. Ji, išbėgusi šešta, po truputėlį artėjo prie varžovių, o likus 200 m jas pasivijo ir posūkyje prieš finišo tiesiąją tapo aišku, jog atstumą įveiks antra – iškovotas sidabro medalis.

Iki šiol Gerda dalyvavo vaikų grupėse, ir 1000 m bėgimas su kliūtimis jai buvo pirmos varžybos jaunučių grupėje.

Danielė Petrylaitė 34 dalyvių tarpe 60 m bėgime iškovojo aukštą dešimtą vietą, pasiektas 8,67 sek. rezultatas.