Kupiškio kontrolierei Vilmai Mažeikienei nėra kada bylinėtis – stažuojasi Austrijoje

Kontrolierė V. Mažeikienė su auditoriais prie St.Polteno muzikos mokyklos

Šiandien, vasario 21 d., Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmai turėjo nagrinėti Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės pareiškimą, kuriuo Kupiškio rajono tarybą ji apskundė dėl jai paskirtos nuobaudos už tarnybinį nusižengimą.

temainfo.lt paprašė kontrolierės Vilmos Mažeikienės pakomentuoti situaciją, dėl kurios planuotu laiku teismo posėdis neįvyko.

„Aš parašiau prašymą atidėti posėdį, nes vienintelė iš 60 šalies savivaldybių kontrolierių gavau kvietimą profesinei stažuotei Žemutinės Austrijos Audito Rūmuose. Kvietimą gavau, nes aktyviai dalyvauju Europos Komisijos įsteigtos organizacijos EURORAI mokymuose. Europos šalių auditorių bendruomenėje aš esu vertinama labai aukštai. Pernai buvau pakviesta stažuotei į Velso valstybės kontrolės įstaigą.

Taigi šiuo metu esu Austrijoje. Vakar man buvo organizuotas oficialus priėmimas pas St. Polteno savivaldybės merą. Rytoj bus organizuotas susitikimas su Žemutinės Austrijos Parlamento prezidentu (panašiai kaip S. Skvernelis Lietuvoje). Mane vadina VIP svečiu. Esu nerealiai gerbiama ir vertinama.

Praėjusį pirmadienį dalyvavau šio miesto Rotary klubo susirinkime.

Džiaugiuosi, kad sugebu pakilti aukščiau mūsų miestuko susireikšminusių asmenybių.

Merui parvežu kvietimą aplankyti St. Polteno miesto merą, o dovanų nuo jo – austriško vyno butelį. Kupiškio rajono savivaldybei gavau kvietimą prisijungti prie Europos mažujų miestų asociacijos kultūros srityje.

Grįžusi parašysiu apie gautą informaciją, pavyzdžiui, kaip sumažinti gyventojams šiukšlių surinkimo ir vandens tiekimo  kainą, kokios rizikos laukia Savivaldybės, pasistačiusios baseiną, ir kt.

Geriausi linkėjimai!“ – temainfo.lt rašo kontrolierė V. Mažeikienė

Nauja teismo posėdžio data kol kas neskelbiama.


temainfo.lt

 
Straipsnis panašia tema:

Kontrolierė V. Mažeikienė tapo opozicijos galimybe valdančiajai daugumai sukiršinti »