Z.Paulauskas paskirtas Kupiškio KKSC direktorės pavaduotoju

Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius (kairėje) ir Zigmas Paulauskas – Kupiškio KKSC sporto šventėje.

– Socialdemokratai rimtai ima valdžią? – temainfo.lt klausė Zigmo Paulausko netrukus po to, kai rugsėjo 1-sios Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) surengtoje mokinių, jų tėvelių ir trenerių sporto šventėje buvo paskelbta, jog jis paskirtas šio centro direktorės pavaduotoju.

– Prie ko čia – ima valdžią? Ar mažai aš nusipelniau rajono sportui? O ir tas pats sporto stadionas mano statytas, – sakė jis.

Apie stadioną, žinoma, atskira kalba: čia niekada nebus galima rengti respublikinių lengvosios atletikos varžybų, nes dviem metrais per trumpi bėgimo takeliai; šuoliui į tolį iki šiol nėra atsispyrimo lentų… Būtent socialdemokratai šių dalykų ir nesužiūrėjo: tuometinių Valstiečių liaudininkų valdžioje jie ir buvo atsakingi už rajono sporto reikalus. Kalbama, kad statant stadioną ir kitokių trūkumų būta.

– Jūs vadovavote Kupiškio rajono KKSC. Kodėl išėjot?

– Aš pavargau. Išėjęs dirbau Šepetos mokykloje. Supratau, jog turiu dar energijos ir galiu dirbti, – teigė Z.Paulauskas.

Tai suprato ir socialdemokratai.

2012 m. gruodžio 19-osios Kupiškio rajono tarybos posėdyje buvo pritarta KKSC direktoriaus Z.Paulausko atsistatydinimui. Taip ir liko neaišku, kodėl šioje tarnyboje 28-erius metus dirbęs žmogus taip netikėtai paliko postą. Šis reikalas apsipynė gandais. Žmonės ėmė kalbėti, jog Sporto centre veikė nesanti komanda, nesamam treneriui buvo mokami pinigai …Beje, apie tai temainfo.lt jau rašė, ir to niekas nepaneigė. Tuokart Savivaldybė nesiėmė tirti šių dalykų,o tuometiniam rajono merui Jonui Jaručiui priminus apie tai, kad rajone taip ir liks sklandyti gandai, atsakė:
– Aš gandais netikiu.

Netikintiesiems ir yra sukurtos teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijos.

Kaip temainfo.lt sakė Z.Paulauskas, iki pensijos jam likę dveji metai, o tuomet matysiąs…
Užimti šias pareigas konkursas nereikalingas.

 

Rita Briedienė