Vygantas Valma: „Buto nėra, bet kišenę papildė 1 000 €”

Vygantas Valma

Turbūt daugelis net „Teleloto” bilieto nepirkusių kupiškėnų sekė šio sekmadienio, sausio 7 d., žaidimą: buvo traukiami burtai – kam iš penkių pretendentų atiteks dviejų kambarių visiškai įrengtas butas Vilniaus centre, Gedimino pilies pašonėje.

Kaip jau rašė temainfo.lt, tarp penkių buto pretendentų buvo kupiškėnas, pirmo kurso Vytauto didžiojo universiteto studentas, Kupiškiui gerai pažįstamas Vygantas Valma.

– Ką jums šiuo metu kužda Jūsų nuojauta? – laidos vedėjas Gintas Vaičikauskas klausė V. Valmos, kai visi penki pretendentai išsirikiavo studijoje.

– Kužda, kad… kupiškėnas, studijuojantis Kaune, gyvens Vilniuje, – linksmai atsakė jis.

– Matosi, šventiškai nusiteikęs vaikinas, – įsiterpė laidos vedėja Indrė Stonkuvienė.

– Man teko šiek tiek matyti jus ir prieš filmavimą – labai atsipalaidavęs. Tai jūsų natūrali būsena ar čia tokia streso kaukė? – Vyganto klausė laidos vedėjas.

– Aš neliūdėsiu, jeigu ir nelaimėsiu. Aš tiesiog džiaugiuosi, – sakė kupiškėnas.

– Džiaugiuosi už tokį požiūrį. Va, čia yra jėga! – sakė G. Vaičikauskas.

Visiems buvo išdalinti vokai: keturiuose jų – 1 000 Eur čekiai, viename vietoje vietoj sumos buvo užrašyta „Butas Vilniaus centre”. Šis vokas teko Irenai Stonienei iš Plungės.

„Facebook” V. Valmos paskyroje vieni jį guodžia, kiti linki buto vėliau, dar kiti mano, kad Vygantas per daug prisigyrė. O Vygantas nė kiek nenusiminęs. „Buto nėra, bet kišenę papildė 1 000 €” – taip savo nuotaiką ir stiprybę reiškia jis.

 

temainfo.lt

LNL laidos „Teleloto” nuotr.