Vogtu automobiliu nuvažiavo netoli

Kaip pranešė Panevėžio apskrities VPK, gruodžio 9 d. 7.45 val. moteris (gim. 1959 m.), gyvenanti Rokiškyje, pastebėjo, jog dingo jos automobilis „Audi A6“. Nuostolis – 1 000 Eur.

Automobilio rokiškietė pasigedo išėjusi į Pauliaus Širvio gatvės daugiabučio kiemą važiuoti į darbą. Ji negalėjo patikėti: aplėkė dar du kaimyninių namų kiemus, bet automobilio nerado. Apie dingusią transporto priemonę moteris pranešė policijai.

Rokiškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. („Vagystė“). Policijos pareigūnai pradėjo tikrinti įvairias įvykio versijas, apie pavogtą automobilį buvo informuotos visos dirbančios rajone policijos pajėgos.

Naktį patruliuojantis policijos ekipažas Gindvilių kaime, apie 10 km nuo Rokiškio, aptiko ratais į ūkanotą nakties dangų apvirtusį automobilį. Pareigūnai nustatė, kad tai ta pati dingusi transporto priemonė.

Nespėjus išaušti naujos dienos rytui į rajono policijos komisariatą buvo pristatyti keli asmenys, įtariami rokiškėnės automobilio vagyste. Visi trys – bedarbiai, neblaivūs. Vienas jų jau teistas už panašią veiką ir yra įtrauktas į probuojamų asmenų registrą.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė

Rimvydo Slapšinsko nuotr.