Policija narkomaną suėmė išlipusį iš autobuso

Gruodžio 10 d. 21.10 val. Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariate atliekant asmens (gim. 1984 m.) kratą, jo džinsų kišenėje rasti penki folijos gabalėliai su gelsvai pilkos spalvos milteliais, įtariama, –narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis; rankinėje aptiktos dvi ampulės „Naloxonum“ su bespalviu skysčiu.

Kaip temainfo.lt sakė Rokiškio rajono policijos komisariato Organizacinio poskyrio viršininkė Romas Šakalienė, apie šį vyrą buvo gauta operatyvinė informacija: jis, galimai, gabena narkotikų. Iš Vilniaus grįžęs vyras buvo sulaikytas tuoj pat, kai išlipo iš autobuso.

Sulaikytasis – policijai žinomas narkomanas, o štai „Naloxonum“ – iki šio įvykio į rokiškėnų policininkų akiratį dar nepakliuvęs preparatas.

„Naloxonum“ – injekcinė priemonė, vartojama neutralizuoti nepageidaujamą opioidų poveikį – gyvybei pavojingą centrinės nervų bei kvėpavimo sistemos slopinimą (kvėpavimo pasunkėjimą), morfino perdozavimo sukeltą poveikį… Viena ampulė kainuoja apie 10 Eur. „Naloxonum“ nekompensuojamas, o ir parduodamas tik pateikus gydytojo išrašytą receptą. Vyras jo nepateikė.

Pradėtas tyrimas. Gelsvai pilkos spalvos milteliai išsiųsti tirti į Lietuvos teismo ekspertizės centrą Vilniuje.

 

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inform.

Rimvydo Slapšinsko nuotr.