Visuomeninės tarybos posėdyje – apie šventes ir renginius be alkoholio

Birželio 26 d. Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariate vyko Visuomeninės tarybos prie Panevėžio apskr. VPK Rokiškio rajono PK posėdis.

Gausiai susirinkę Tarybos nariai išklausė Rokiškio rajono PK viršininko Eugenijaus Šopio informaciją apie kriminogeninę padėtį Rokiškio rajone bei Panevėžio apskrityje. Rajono policijos vadovas savo kalboje akcentavo vagysčių problemą, jų užkardymo galimybes. Po išsamaus pranešimo užvirė diskusijos apie viešosios tvarkos užtikrinimą, nepilnamečių nusikalstamumo mažinimą.

Tarybos narys Zenonas Pošiūnas domėjosi švietimų įstaigų teritorijų apsauga, priminė naujojo švietimo įstaigos įstatymo reikalavimą, kad švietimo įstaigų teritorijos būtų aptvertos.

Stasys Mekšėnas padėkojo policijos pareigūnams, padedantiems užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą Velykalnio bendruomenės poilsio zonoje, kuri paskelbta gyvenamąja zona. Jis pasakojo apie bendruomenės siekius Velykalnio teritoriją paskelbti nerūkymo zona. Aktyvus rokiškėnas siūlė visuomeninės tarybos nariams kreiptis į rajono Tarybą dėl prekybos alkoholiu apribojimo įvairių švenčių metu ir pateikė puikų pavyzdį – Velykalnio bendruomenę, kur visi renginiai blaivūs, ir žmonės jau įprato linksmintis be svaigiųjų gėrimų.

S.Mekšėnas informavo apie miesto bendruomenių iniciatyvą įsteigti Vietos veiklos grupę Rokiškio mieste. Kvietė ir policijos atstovus aktyviai dalyvauti šios grupės kūrime.

Tarybos posėdyje nuspręsta surengti susitikimą su Rokiškio miesto seniūnaitijų seniūnaičiais – taip skatinti bendruomenių ir policijos pareigūnų bendradarbiavimą.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyriausioji specialistė