Visuomenė aukoja pinigus, dizaineriai modeliuoja kaukes


Kupiškietės laiškas

Kupiškietė parašė laišką portalui temainfo.lt (tekstas šiek tiek paredaguotas): „ Sveiki. Andrius Tapinas atidarė fondą, skirtą medikų paramai. Iš suaukotų pinigų gydymo įstaigos yra aprūpinamos reikalingomis, o, svarbiausia, NAUJOMIS priemonėmis (pirštinėmis, veido kaukėmis, respiratoriais, apsauginiais neperšlampamais rūbais, akių apsaugos priemonėmis ir kt.). Tačiau, kad gauti šiuos būtinus dalykus, reikia susiekti ir pateikti prašymą. Jei yra galimybė, perduokite šį el. pašto adresą pagalbamedikams@gmail.com PASPC direktoriui.“


Laikykitės, medikai!

Savo paskyroje A. Tapinas rašo: „Per dvi valandas dar +52 000 ir dabar Laisvės TV specialioje sąskaitoje jau 312 000 eurų. Nuostabiosios lenktynės. „Laikykitės, Medikai” sąskaitoje šį rytą buvo 260 000 eurų, Aukok.lt –72 700, Dainos Bosas surinkta 12 000 eurų, viso konsolidavusis turime 344 000 eurų.
Fantastiškieji Tesonet su Tomas Ok Man, Vertex, TeleSoftas ir dar keliolika IT įmonių per dvi dienas ant stalo padėjo 300 000 eurų priemonėms įsigyti. Absoliučiai neįtikėtina, kokie yra naujojo Lietuvos techo raumenys ir atsidavimas.
Rolandas Valiūnas kartu su Prezidentu Valdu Adamkumi įsteigtame fonde „Drauge įveiksim” jau yra beveik 200 000 eurų.
Pramonininkų konfederacija skelbia surinkusi 92 500 eurų.
Dar iš gerųjų naujienų – Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė nupirkusi 2 milijonus respiratorių ir per dvi savaites jie atsiras Lietuvoje. Nuimam laiką.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradeda vadovauti finansų ministro įkurtam kovos su koronavirusu fondui, kuriame kol kas 44 000 eurų.
Tai tikrai nuostabios lenktynės, kuriose laimėsim visi.
Dar daugiau susitelkimo, vienybės ir paramos vieni kitiems! Laikykitės, medikai!“


Kaukės – pagal Robertą Kalinkiną

Kupiškietės nurodytu numeriu paskambinome Vaivai Užaitei, dizainerio Roberto Kalinkino atstovei spaudai. Ji sakė, jog A. Tapinas jau nupirko gero tankio, kaukėms labai tinkančios medvilnės, ir šiuo metu ieškoma įmonių, kurios savanoriškai siūtų kaukes pagal R. Kalinkino modelius.
„Jei siuvyklos turi savo medvilnės ir gali nors kažkiek skirti jos šiam reikalui, labai lauksim info! Robertas minėjo, kad medvilnė turėtų būti kuo lengvesnė, ne paklodinė“, – informuoja V. Ūžaitė.

„Laikykitės, medikai!” iniciatyvos rekvizitai
Všį Laisvės TV
LT16 7300 0101 5692 7144
Swift: HABALT22
Adresas: Verkių 31B-2
Aukojimo paskirtis: Laikykitės, medikai!


Parengė temainfo.lt