Vištidės gaisras apgadino ir „Gintaro baldų“ parduotuvę

Liepos 9 d. apie 18 val. Kupiškį užtvindė dūmai.  Jų tirštumas neleido abejoti – gaisras. Ir tikrai: ugnis veržėsi iš Vytauto gatvės 39-ojo namo kiemo; degė prie namo prijungtas ūkinis pastatas. Gal dėl to, kad čia įkurdinta vištidė, aštrus kvapas buvo juntamas tolokai nuo gaisravietės.

Minėtame name gyvena nuomininkų daugiavaikė šeima. Kaip sakė jos galva Mangirdas, apie gaisrą jam vaikai ir pranešė. Vyras suskubo iškviesti gaisrinę.

Vaikai ir viščiukai išsilakstė kas kur.

Gaisro priežastis dar nėra visiškai aiški. Jai nustatyti bus kviečiami ekspertai, mat nemažai apgadinta ir „Gintaro baldų“ parduotuvė,  galine siena beveik prisiglaudusi prie vištidės. Pastatas priklauso kažkada Kupiškyje gerai žinomam verslininkui Mudistonui  Vaičekauskui , šiuo metu gyvenančiam Klaipėdoje. Gaisro nelaimę patyręs žmogus sakė su juo jau susiskambinęs ir laukia atvažiuojančio.

Nelaimę patyrusi kupiškėnų šeima beveik įsitikinusi, kad jai teks padengti  parduotuvei padarytus nuostolius: nuardyta apie 20 kv. m jos stogo, dar nėra aišku, ar neapgadinti baldai. Parduotuvės personalas, sukritęs į minkštasuolius, nesiskirstė ir po darbo: atsidarę langus, o duris net parėmę plyta, žmonės vėdino rūkstančios vištidės tvaiką…

Yra dvi gaisro priežasties versijos: nuo stiklo šukės užsidegė pastate sukrautas sausas šienas, arba ugnį įžiebė netvarkinga instaliacija.

temainfo.lt