Vida Kaulakienė pakvietė į savo jubiliejaus parodą

Rugsėjo 11 d. Kupiškio etnografijos muziejuje atidaryta tautodailininkės Vidos Kaulakienės jubiliejinė kūrybos darbų paroda.

– Džiugiu, kad galėjau pasveikinti šimonietę tautodailininkę, literatę Vidą Kaulakienę su jubiliejinės tapybos darbų parodos atidarymu. Subtilūs darbai, paprasta ir kukli autorė, bet plati ir gili jos meninė siela, –sakė Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, beje, irgi šimonietis.

Menininkė V.Kaulakienė šių metų gegužės 19 d. atšventė 55 metų sukaktį. Jos visapusišką talentą – pinti ir piešti – Kupiškio visuomenei muziejininkai rodė jau ne kartą. Savo darbus ji yra eksponavusi Kupiškio ir Anykščių rajonų bibliotekose, kartu su kitais kūrėjais yra dalyvavusi sostinės parodose; 2000 m. jos darbai buvo eksponuoti Prancūzijos mieste Saint Chamonde. Tai buvo jos sėkmės metai: tais pačiais 2000-aisiais pasirodė V.Kaulakienės poezijos rinkinėlis „Šimtas šilumos blyksnių“.

Kaip skelbia kupiskioamatai.lt, 2005 m. poezijos šventėje „Panevėžio literatūrinė žiema“ V.Kaulakienei buvo įteikta Uršulės Tamošiūnaitės literatūrinė premija; p. Vida – aštuntojo poezijos skaitymų „Baltojo balandžio sugrįžimai“ konkurso, vykusio Ukmergėje 2012 m., laureatė.
Jubiliejinės parodos atidaryme V.Kaulakienę sveikino ir visas būrys tautodailininkų, renginyje dalyvavo  Šimonių pagrindinės mokyklos mokiniai, šimoniečiai.

– Patariu aplankyti parodą, – savo „Facebook” paskytroje rekomenduoja meras D.Bardauskas

Rita Aukščionytė

Aušros Janušytės nuotr.