„Verslo geno“ – lryto. lt šventėje – ir Anykščių bei Rokiškio verslininkai

Nuo kovo mėnesio lrytas.lt aprašė per pusšimtį sėkmingų jaunų verslų ir įkvepiančių idėjų, o visas istorijas vainikavo šventė „Verslo genas.

„Renginyje prie šventinės sienelės pozavo pasipuošę ir puikiai nusiteikę „Verslo geno“ nominantai, verslininkai, verslo organizacijų bei valdžios atstovai. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis įteikė apdovanojimus už socialinį verslą ir pilietines iniciatyvas. Ministro pirmininko Saulius Skvernelio nominacija buvo skirta iš emigracijos į Lietuvą grįžusiems ir čia verslą kuriantiems tautiečiams. „Verslo geno“ projekte kalbinti verslininkai buvo apdovanoti ir šiose nominacijose: Už drąsą rizikuoti; Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle; Skaitytojo favoritas, Projekto „Verslo genas“ rėmėjo nominacija (šiemet projekto pagrindinis rėmėjas – „Šiaulių bankas“) ir, žinoma, „Verslo genas“ 2018 metų atradimas. Geriausiuosius rinko komisija, kurioje – Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė Birutė Miškinienė, „Versli Lietuva“ Verslumo departamento vadovas Gytis Morkūnas, Verslo angelų fondo I partneris Algimantas Variakojis, Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos direktorė Daiva Grikšienė, naujienų portalo „Lrytas.lt“ verslo skyriaus redaktorė Eugenija Grižibauskienė. Komisijai pirmininkavo verslininkas, Verslo taikos premijos, kurią skiria iš Nobelio taikos ir ekonomikos premijos laureatų sudaryta komisija, laureatas Vladas Lašas,  – rašo lrytas.lt.

„Verslo geno“ apdovanojimus vedė žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė ir portalo „lrytas.lt“ vyr. redaktorius Tautvydas Mikalajūnas.

Tarp kviestų verslo šventės svečių – ir Anykščių rajono, Kavarsko kavinės „Šaltinis” savininkas, prekės ženklo „Kavarsko koldūnai” puoselėtojas Algirdas Gansiniauskas, į reginį atlydėtas marčios Astos Gansiniauskienės, jau kuris laikas įsijungusios į uošvių verslą.

Šventėje dalyvavo AB „Rokiškio sūris“ vadovas Dalius Trumpa, įmonės „Pjauk grybą“ savininkas Mindaugas Balčiūnas iš Anykščių rajono Padvarninkų kaimo.

Kaip teigia lrytas.lt, antri metai – ne pabaiga: projekto sumanytojai toliau ketina tęsti šį projektą.

https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2018/11/20/news/-verslo-geno-apdovanojimu-ceremonijoje-pasipuose-garbus-sveciai-8296729/

 

Parengė temainfo.lt

J. Stacevičiaus nuotr.