Verslo finansavimo sprendimai smulkioms ir vidutinėms Kupiškio rajono įmonėms


Verslui didelę įtaką turi jo lokacija, todėl prieš kurdami įmonę būtinai apsvarstykite vietos privalumus ir trūkumus. Kiekvienas Lietuvos rajonas siūlo skirtingą paramą, tad svarbu atsižvelgti ir į tai.

Kupiškio rajono savivaldybė siekia finansiškai prisidėti prie smulkaus ir vidutinio verslo sėkmės, todėl teikia įvairias subsidijas ir mokesčių lengvatas.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie tikslias šiuo metu vykdomas priemones, galite aplankyti „Versli Lietuva” puslapį. Visgi net ir pasinaudojus valstybiniu finansavimu, neretai verslui pritrūksta apyvartinių lėšų, todėl čia gali išgelbėti alternatyvios privačių įmonių paslaugos.


Alternatyvus trumpalaikis finansavimo būdas Kupiškio rajono įmonėms

Vienas moderniausių ir labiausiai išlaisvinančių finansavimo būdų Kupiškio rajone yra faktoringas. Faktoringas – tai sąskaitų finansavimas, kai finansuotojas apmoka išrašytą sąskaitą klientui, o vėliau klientas ją padengia finansuotojui. Tai priemonė, padedanti turėti daugiau apyvartinių lėšų ir nestabdyti verslo procesų esant nemokiems klientams, ar teikiant ilgus sąskaitų apmokėjimo terminus.
Dauguma faktoringo įmonių nėra bankai, todėl gali pasiūlyti itin palankias ir lanksčias sąlygas. Verslui tai atneša naujų galimybių investuoti ir didinti pajėgumus vykdant daugiau užsakymų.


Kodėl faktoringas naudingesnis nei paskola?

Faktoringas ir paskolos labai panašūs savo paskirtimi, tačiau faktoringas yra pranašesnis dėl lankstesnių sąlygų ir greito proceso. Tuo atveju, kai įmonė turi daug klientų ir jiems suteikia ilgus apmokėjimo terminus, atsiranda didelis apyvartinių lėšų trūkumas, ir verslas lėtėja. Naudojant faktoringo paslaugą, to galima lengvai išvengti, nes sąskaitų administravimas perleidžiamas finansuotojui, o sąskaitos apmokėjimas gaunamas iškart.

Svarbiausia yra tai, jog smulkios ir vidutinės įmonės vertinamos daug palankiau, o faktoringo paslauga nereikalauja turto įkeitimo. Todėl visas finansavimo procesas nuo keleto mėnesių gali sutrumpėti iki vos vienos valandos. Norint sužinoti daugiau apsilankykite https://www.smefinance.lt/


Verslo finansavimas itin palankiomis sąlygomis vos per 1 val.

„SME Finance” klientų yra itin vertinama dėl išskirtinio dėmesio ir individualių pasiūlymų. Čia atsižvelgiama į kiekvieno verslo apimtis, tikslus ir pasiūlomas labiausiai jų poreikius atitinkantis finansavimas. Kupiškio rajonas – ne išimtis. Čia verslas naudodamasis „SME Finance” faktoringo paslauga gali gauti finansavimą vos per valandą. Visi dokumentai užpildomi internetu, todėl tai pagreitina ir palengvina procesą.
Nors „SME Finance” orientuojasi į faktoringo paslaugas, įmonė taip pat teikia paskolas verslui. Čia puikias sąlygas gauna visi, tiek Mažosios bendrijos (MB), tiek Uždarosios akcinės bendrovės (UAB), tiek ūkininkai. Svarbiausia, kad verslo finansavimas be užstato, su „SME Finance” tampa realybe. Nepraleiskite progos auginti savo verslą ir efektyviai naudotis apyvartinėmis lėšomis.

Užsk. nr. A19-43