Vėluoja Rokiškio ledo aikštelės stoginės statyba

Vakar, lapkričio 12 d., į posėdį aptarti situacijos dėl vėluojančių Rokiškio ledo aikštelės stoginės statybų rinkosi rajono administracijos bei skyrių vadovai. Į posėdį atvyko UAB „Rokauta” vadovas Rimas Sakaitis, vienas didžiausių rajono ledo ritulio entuziastų, nemenku finansiniu indėliu prisidėjęs, kad 2013 m. Rokiškyje būtų pastatyta ledo aikštelė.

Kaip temainfo.lt yra sakęs rajono meras Antanas Vagonis, buvo visko, daug kas galėjo būti geriau, bet iš aikštelės statybininkų išreikalauta tiek, kiek beįmanoma. Ir tikrai: trijų rajono verslo įmonių AB „Rokiškio sūris“, UAB „Ivabaltė“ ir minėtos UAB „Rokauta“ skirti per 150 tūkst. litų nebuvo įsavinti labai atsakingai – stokota ir atliktų darbų, ir panaudotų medžiagų kokybės.

Ir štai nuspręsta lauko ledo aikštelę uždengti stogine. Rajono Tarybos narių nuomonės išsiskyrė: opozicija reikalavo kokybės jau atliktiems darbams, o senoji, mero palaikoma valdančioji dauguma balsavo už stoginę.

Aikštelės plotas – 1800 kv. m: ilgis – 60, o plotis – 30 m. Uždengti ją stogine kainuos apie 300 tūkst. eurų. Jau šiemet planuota įsisavinti 60 tūkst. eurų – pradėtos statyti stoginės atramos, montuojami joms įtvirtinimai.

– Darbai vėluoja, o norisi, kad jie būtų baigti iki gruodžio pradžios – čiuožyklos sezono atidarymo, kol aikštelėje nėra vaikų, – temainfo.lt sakė vicemeras Stanislovas Dambrauskas.

 

temainfo.lt

hockey.lt nuotr.