„Vėja” ir „Verpetas” – ant aukščiausiųjų pakylos

Lapkričio 22 d. Molėtuose vykusiose Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybose „Domino taurė 2015“ Anykščių kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėja” šokėjai Ervinas Lekauskas ir Miglė Kisieliūtė vaikų amžiaus grupėje iškovojo pirmą vietą. Kaip temainfo.lt sakė jų vadovė Aldona Satkūnaitė, tai pradedančiųjų šokėjų grupė; lapkritį sukako metai, kai Ervinas ir Miglė lanko sportinių šokių pamokas. M.Kisieliūtė mokosi Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje, E.Lekauskas – Antano Vienuolio progimnazijoje.

– Turime planų, repetuojame; ketiname dalyvauti 2016-ųjų Lietuvos moksleivių dainų ir šokių šventėje, – sakė mokytoja A.Satkūnaitė.

Vyresniųjų grupėse dalyvavo Kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Verpetas” šokėjai, vadovaujami Stanislavos Bilevičienės ir Juozo Pratkelio. Ugnius Spiečius (A.Baranausko pagrindinė mokykla) ir Žiedė Ovsiukaitė (A.Vienuolio progimnazija) Jaunių I D grupės Lotynų Amerikos šokių konkurse užėmė antrą, o standartinių – pirmą. Karolis Ramoška (Jono Biliūno gimnazija) ir Julija Paškauskaitė (A.Baranausko pagrindinė mokykla) jaunių II C grupės Lotynų Amerikos šokių konkurse pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Gruodžio 6 d. anykštėnai planuoja dalyvauti Pasaulio standartinių ir Lotynų Amerikos šokių reitingo pirmenybėse Vilniuje.