Vanduo iškėlė dingusįjį be žinios

Kovo 15 d. iš Rokiškio rajono Jūžintų seniūnijos Gipynio ežero buvo ištrauktas šalia jo esančio  Minkūnų kaimo gyventojo (gim. 1969 m.) kūnas. Vyras nuo pernai lapkričio 28 d.  buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos skyriaus pranešime teigiama, jog  ant kūno smurto žymių neaptikta.

Kaip temainfo.lt sakė šiuo metu Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pareigas laikinai einantis Regimantas Martinėlis, skenduolį, plūduriuojantį ežero paviršiuje, pastebėjo žmonės; keturis mėnesius laikęs po ledu vanduo pats jį iškėlė į paviršių. Niekam nekilo abejonių, jog tai Sigito Šuto, ieškomo nuo pernai metų, kūnas.

– Pernai lapkričio 28 d. gavome pranešimą apie jo dingimą. Neabejojome, kad jis nuskendo: vandenyje buvo rasta jo daiktų. Visą savaitę – tol, kol ežeras užsitraukė ledu – su narais ieškojome dingusiojo. Gavę žinią apie radinį Gipynio ežere, vėl kvietėme Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narus.

– Ar artimieji jau žinojo, apie ežere pastebėtą kūną?

– Taip, žinoma. Gandas netruko pasklisti. Ir pernai lapkritį, ir dabar šio žmogaus paieška labai rūpinosi jo pusbrolis. Žmonėms Sigitas žinomas kaip užkietėjas žvejas, išgelbėjęs ne vieną žmogų, pats ne kartą skendęs, bet vis laimingai išsigelbėdavęs. Paskutinysis pernai metų lapkričio ketvirtadienis jam buvo nelaimingas…  – sakė pareigūnas R.Martinėlis.

 

Panevėžio apskrities VPK ir temainfo.lt inform.

Emilijos Briedytės asociatyvi nuotr.