Vanduo butų ir laiptinės sienomis tekėjo beveik valandą

Rugsėjo 9-osios pavakare į Kupiškio Antano Purėno gatvės 6-ojo namo kiemą lėkė ir policijos ekipažas, ir Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda: skendo pirmos laiptinės antro ir pirmo aukšto kairės pusės butai; vanduo tekėjo net laiptinės sienomis ir į rūsį.

– Sakė, kad neišsimokės, nes viename bute neseniai brangus remontas padarytas, – raportavo kiemo paaugliai, tikėtina, temainfo.lt skaitytojai.

Semiamų butų savininkai išgyveno paniką: namuose nebuvo vandens avariją patyrusio buto gyventojos. Žmonės skambino bendruoju pagalbos telefonu,  į avarinę tarnybą.

– Visi siūlė ieškoti buto, iš kurio liejasi vanduo, šeimininkų. O kur jų ieškoti? Tik policija labai greitai sureagavo. Policininkė paskambino ugniagesiams. Po jos skambučio netruko atlėkti gaisrinė, – pasakojo aplieto buto savininkė.

Pašnekovės butas baigtas remontuoti prieš keletą mėnesių, draustas.

– Išgirdau, kapsi prieškambaryje. Ateinu, o čia visas butas teka: sienomis, spintomis liejasi vanduo; kilimai šlapi, rūbai, batai šlapi. Ir nėra kaip to tekėjimo sustabdyti. Visus apskambinusi tiesiog stovėjau ir laukiau. Po to, kai išgirdau lašėjimą, vanduo tekėjo dar apie 40 min., – pasakojo moteris.

Policininkams nebereikėjo kopėčių traukti: atvažiavo buto savininkės bičiulė, atrakino butą, užsuko vandenį. Avarijos priežastis – pasenusi ir pralaidžia tapusi santechnika.

 

temainfo.lt

Adelės Varnaitės nuotr.