Valstybinės mokesčių inspekcijos viktorinoje anykštėnai gimnazistai – penkti

  

Kaip praneša Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI), lapkričio 20 d. įvyko paskutinis – finalinis – VMI organizuojamos viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam” etapas. Tarp penkių finalininkų pateko ir Anykščių Jono Biliūno gimnazijos komanda „V_12” – Gabrielius Keibas, Haroldas Laukagalis bei Arminas Norvilaitis.

„Mus maloniai nustebino ne tik mažesnių miestelių ir gyvenviečių aktyvus dalyvavimas, bet ir jų žinių bagažas – didžioji dauguma į antrą etapą patekusių komandų atvyko iš mažesnių miestų, ir šis faktas mums primena, kokie svarbūs yra ne tik Lietuvos didmiesčiai, bet ir regionai”, – teigia Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė.

Trijuose viktorinos etapuose dalyvavo 127 Lietuvos moksleivių komandos.

Finalinį etapą sudarė penki turai: mokiniai atsakė į testo klausimus, spėliojo, ar organizatorių pateikti teiginiai yra teisingi, sprendė situacijas bei kryžiažodį, o paskutiniame ture „Pavyk ir pralenk“ atsakė į vaizdo klausimus, užduotus apskričių valstybinių inspekcijų viršininkų bei Finansų ministro Viliaus Šapokos.

Anykštėnų „V_12” komanda finale liko penkta ir laimėjo paguodos prizą – bevielę kolonėlę.

Pirmą vietą pelnė Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos komanda „ManiMsni”, antra atiteko Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos „Jaguarui”, trečia – Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos „Mackiukams”, ketvirta – Šakių „Žiburio” gimnazistams „Kol kas laisvi”.

 

Paruošta pagal VMI ir Anykščių J. Biliūno gimnazijos inf.