Valstybės dienai – troškūniečių kvadrato varžybos

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje įvyko tarpmokyklinės mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos tarpmokyklinėse mergaičių ir berniukų kvadrato varžybose, skirtose Lietuvos Respublikos Valstybės atkūrimo dienai pažymėti, dalyvavo Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijos, Anykščių rajono Traupio ir Troškūnų pagrindinių mokyklų bei Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos moksleiviai.

Berniukų komandų rungtynėse geriausiai sekėsi troškūniečiams; jie įveikė visas komandas ir iškovojo aukso medalius. Dėl sidabro medalių kovoję anykštėnai po permainingos kovos nugalėjo Subačiaus gimnazijos mokinius. Ketvirti liko Traupio pagrindinės mokyklos sportininkai.

Merginų varžybose Anykščių A.Vienuolio gimnazijos komandai sugebėjo pasipriešinti tik troškūnietės:  po atkaklios ir permainingos kovos jos nusileido savo varžovėms. Anykštėnės vėliau nesunkiai nugalėjo kitas varžoves ir  laimėjo turnyro aukso medalius.

Troškūnietės susitikime su Traupio mokinėmis po pirmo kėlinuko patikėjo lengva pergale ir buvo skaudžiai nubaustos – kitus du kėlinukus laimėjo traupietės ir iškovojo sidabro medalius. Troškūnietėms atiteko bronzos medaliai, o Subačiaus gimnazijos mokinės liko ketvirtoje vietoje.

 

Arvydas Krikščiūnas

Troškūnų K.Inčiūros gimnazijos mokytojas,  Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro treneris