Valdžia tikisi: Anykščių rajono moksleivių maitinimas nesutriks

Anykščių rajono Viešintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Vita Abraškevičienė temainfo.lt sakė, jog mokykla nejaučia jokių trikdžių dėl moksleivių maitinimo: UAB „Kretingos maistas” tiekia produktus, mokyklos valgykla gamina maistą, vaikai maitinami kokybiškai ir laiku.

Šiek tiek nerimaujama dėl galimos susidaryti situacijos po spalio 10 d., kuomet baigiasi UAB „Kretingos maistas” ir Anykščių rajono savivaldybės sudaryta sutartis dėl mokinių maitinimo. Minėta bendrovė pralaimėjo Savivaldybės skelbtą moksleivių maitinimo viešųjų pirkimų konkursą, ir šiemet šias paslaugas turėtų teikti Mažeikių UAB „Grūstė”. Konkurso rezultatai apskųsti teismui, todėl pereinamasis laikotarpis nėra labai aiškus. Kai kurios mokyklos kreipiasi į viešojo maitinimo įstaigas ir prašo pagalbos dėl vaikų maitinimo po spalio 10 d.

– Kiek gali trukti pereinamasis laikotarpis? – temainfo.lt teiravosi Anykščių rajono savivaldybės.

Raštu į klausimą atsakė Savivaldybės administracijos direktorius Audronis Gališanka. Jis rašo:  „Spalio 10 d. baigiasi UAB „Kretingos maistas“ ir Anykščių rajono savivaldybės sudaryta sutartis dėl mokinių maitinimo. Savivaldybės organizuoto konkurso rezultatai šiuo metu yra apskųsti teismui.

Mokykloms atlikus viešųjų pirkimų procedūras, tikimasi, kad spalio 10 d. sėkmingai maitinimo paslaugų teikimą perims tiekėjas UAB „Grūstė“. Įmonės atstovų teigimu trikdžių teikiant paslaugą neturėtų iškilti.”

 

Rita Briedienė

temainfo.lt asociatyvi nuotr.