Valda Ridikaitė nebesidomi „Šėtone, prašau” istorija

Valda Ridikaitė.

Šiandien, liepos 30 d., Anykščių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės baudžiamąją bylą, kurioje kaltinami šio rajono Troškūnų gyventojai broliai Vaidotas ir Mantas Grincevičiai bei jų pusbrolis Giedrius Sasnauskas, savo daina „Šėtone, prašau” neva kurstę neapykantą prieš vaikus, raginę smurtauti. Žodžius: „Šėtone, prašau, nupirk mano sieką, / kad galėčiau vaikų galvas daužyti į sieną” teismas vertina tiesiogiai, nesiedamas jų su menu ar humoro apraiška.

Ekspertas Laimutis Laužikas teismui pateikė išvadą, kad dainoje nėra jokių meno apraiškų. Šią iš Kupiškio kilusio filologo išvadą teisme bandys paneigti šalies garsenybės Marijono Mikutavičiaus ir Paulius Ambrazevičius. Savo viešais pasisakymais  troškūniečius palaiko Algis Ramanauskas-Greitai, Mantas Katleris, politikas, dabar – Vilniaus meras Remigijaus Šimašius.

„Šėtone, prašau” nemenką žinomumą sukūrė ir kupiškietei Valdai Ridikaitei, perfrazavusiai šią dainą, kaip teigia pati, kad niekas nesikabinėtų. „Jei pagaučiau aš vaiką, galėčiau jo veidą numaudyt, blusas išgaudyt, sėmkas už jį išgliaudyt”, –  dainuoja Valda.

Šiemet V.Ridikaitė baigė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją ir gyvena jau visai kitomis mintimis;

– Oi ne, ničnieko nebe, – temainfo.lt sakė V.Ridikaitė, paklausta, ar dar domisi „Šėtone, prašau” istorija.

 

temainfo.lt

Emijos Briedytės nuotr.