Vaida Genytė: „Jausmą” žiūrovui dovanosime iš širdies ir iš meilės.

Vasario 14 d. 16 val. Kupiškio kultūros centro režisierė Neringa Danienė kviečia į muzikinį spektaklį „Jausmas“. Švento Valentino dienai sukurtos meilės istorijos pagrindinių veikėjų vaidmenis atliks dainininkai Vladas Kovaliovas ir Vaida Genytė. Su ja ir kalbėjome apie artėjančią muzikinę šventę.  
– Ką Jums pačiai reiškia vasario 14-oji?

– Man miela ši diena. Tik aš esu tas žmogus, kuris meile ir dėmesiu savo artimus žmonėms gaubia ne tik Švento Valentino dieną, o visus metus – kasdien. Su meilės diena pasveikinu visus savo artimuosius ir, žinoma, tėtį. Jis – Valentinas.
– Šiemet vasario 14-ąją praleisite Kupiškyje. Ko daugiau bus – šventės ar darbo?

– Žinoma, darbo. Kupiškis man nėra kažkuo išsiskiriantis miestas, neturiu čia jokio giminaičio. Bet aš atvažiuoju pas savo žiūrovą: jis laukia manęs, o aš nuolat pasiilgstu jo. Mėgstu bendrauti, myliu žmones, ir nesvarbu, kur jie gyventų. Labai retai ilsiuosi vasario 14-ąją. Tai koncertų diena.  

– Ar dar planuojama repeticija Kupiškio kultūros centre? Viskas aptarta, suplanuota. Dainos dainuotos išdainuotos daugybę kartų. Manau, jog užteks generalinės repeticijos prieš koncertą.   – Ar Jums didelis iššūkis įprastą koncertą pakeisti vaidinimu?

–Muzikinį spektaklį „Jausmas” mieliau vadinčiau koncertu, šį kartą paįvairintu vietos jaunų žmonių šokėjų ir dainininkųteatralizuotu pasirodymu. Turiu pripažinti, jog toks koncertinis formatas man yra labiau artimas. Dainuoti stovint valandą ar daugiau nėra lengva. Teatrinis koncertas išlaisvina kūną, perimi kitų scenos žmonių emocijas ir pats jomis daliniesi.  

– Su režisiere Neringa Daniene sukūrėte jau bene tris spektaklius. Kaip vertinate jos darbą?

– Ji labai kūrybinga režisierė, neįtikėtinai darbšti, atsidavusiai siekianti pakerėti žiūrovą ir jį mylinti. Ji ambicinga. Ji nuostabi.  

– Kokiais planais šiuo metu gyvenate Jūs pati?

– Gyvenu „Žvaigždžių duetu”, spektakliu „Holivudas”, ansamblio „Lietuva” projektu… Labai daug turiu koncertų. Visai netrukus ir Kupiškyje.  

Kodėl verta pamatyti, išgirsti ir išgyventi „Jausmą”?

– Todėl, kad tai – nuostabi muzika, gražios, laiko ir žmonių patikrintos dainos, puikūs balsai. „Jausmą” žiūrovui dovanosime iš širdies ir iš meilės. Iki susitikimo!  

 

Kalbėjosi Adelija Varnaitė

Kupiškio kultūros centro archyvo nuotr.