Už imtynių pergales anykštėnai dėkingi ir rėmėjams

Gegužės pirmosiomis dienomis Anykščių imtynininkai dalyvavo dviejuose tarptautiniuose imtynių turnyruose Klaipėdoje ir Lenkijos Sedlicos mieste. Graikų-romėnų imtynių turnyre Klaipėdoje, skirtame kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti, Deimantas Žvikas svorio kategorijoje iki 71 kg iškovojo sidabro medalį. Turnyre, be Lietuvos imtynininkų, dalyvavo Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos sportininkai.

Sedlicos miesto tarptautiniame moterų imtynių turnyre dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lenkijos sportininkės. Geriausiai sekėsi Gabijai Dilytei (iki 37 kg) ir Gretai Čeponytei (67 kg), iškovojusioms turnyro nugalėtojų vardus savo svorio kategorijose. Greta finalinėje kovoje įveikė pajėgią Ukrainos sportininkę.

Gerai kovojusi Viktorija Buinauskaitė (65 kg) finalinėje kovoje po atkaklių imtynių nusileido Baltarusijos sportininkei.

Bronzos medalius iškovojo Vestina Navikaitė (44 kg), Anelė Kavaliauskaitė (49 kg), Rimgailė Čeponytė (60 kg) ir Auksė Rutkauskaitė (63 kg).

Anykščių imtynininkai  dėkingi Rimantui Juodeliui už suteiktą transportą vykti į varžybas.