Už bendradarbiavimą ir draugystę – žydinti hortenzija

Pagailėjęs saulės spindulių ir šilumos, rugpjūtis buvo dosnus renginių. Juose aktyviai dalyvavo policijos pareigūnai.

Rugpjūčio 29 d. Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Enrika Pavilonienė ir Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jolita Baltrūnienė dalyvavo Rokiškio rajono Kavoliškio kaimo šventėje „Linksma ir saugi vasara“. Kavoliškėnai, gebantys organizuoti ugdomuosius renginius, kuriuose užimami vaikai, tėvai ir net seneliai, ir šįkart daug dėmesio skyrė mažųjų saugumui.

Policijos pareigūnės priminė vaikams pagrindines Kelių eismo taisykles: pasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, kokie reikalavimai yra važiuojant dviračiu ar einant per šviesoforo reguliuojamas sankryžas. Vaikai noriai bendravo su pareigūnėmis, o kartu su jomis atvykusį Amsį vaišino saldainiais. Amsis vaikams neliko skolingas – paėmęs už rankos patį nedrąsiausią renginio dalyvį rodė, kaip teisingai pereiti gatvę. Pabendravę su Amsiu, jaunieji kavoliškėnai neslėpė pasitenkinimo ir plačios šypsenos. Į renginį atvykęs Bajorų lėlių teatras ČIZ dovanojo spektaklį pagal K.Donelaičio pasakėčią „Lapės ir gandro čėsnis“.

Pamokomajame renginyje dalyvavę VĮ „Panevėžio regiono keliai“ specialistai demonstravo saugos diržų efekto imitavimo įrenginius ir visiems norintiesiems išdalijo saugaus eismo priemones. Kavoliškėnai, prieš renginį informuoti apie daiktų žymėjimą, atsinešė ne vieną vertingą daiktą ir pasižymėjo jį bendraudami su bendruomenės pareigūnu. Keli net užsirašė į eilę, kad pareigūnas atvyktų namo pažymėti daiktų.

Dėkingi renginio organizatoriai rajono policijos bendruomenės pareigūnei įteikė žydinčią hortenziją – bendradarbiavimo ir draugystės ženklą.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė