Utenos–Kupiškio kelyje neįsiteko vilkikas ir traktorius

  

 

Rugpjūčio 13-osios pavakare avarija įvyko Utenos–Kupiškio kelyje, keli kilometrai iki Šepetos, netoli nuo kryžkelės į Papilius: kelyje neįsiteko vilkikas ir traktorius. Stipriai apgadintos transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio ir toje pačioje pusėje abi įsmuko į dirvą. Pro perplyšusį tentą metėsi: vilkikas buvo pakrautas lentomis. Savo svoriu ši transporto priemonė buvo neadekvati nedideliam traktoriukui.

Įvykio vietoje buvęs vyras teigė, jog tragedija ši avarija nebuvo paženklinta.

Įvykį fiksavusiems policijos pareigūnams draudžiama komentuoti autoįvykį; tikėtina, jog apie jį bus ir oficiali informacija.

Policija šįkart neliko saugoti krovinio; gal todėl, kad avarija įvyko labai atviroje vietoje.

Kitaip buvo elgiamasi po avarijos nuošaliame Skapiškio seniūnijos vieškelyje, netoli Biliūnų kaimo. Rugpjūčio 3 d. čia lėkė ir ugniagesių gelbėtojų, ir medikų, ir policijos ekipažai.

– Ugniagesiai tik atvertė automobilį, atjungė akumuliatorių. Žmonės iš automobilio jau buvo išlipę patys, – temainfo.lt tuokart sakė Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Greičius.

Automobilyje važiavusios moterys po avarijos niekuo nesiskundė, vis dėlto medikai jas išvežė apžiūrai. Kupiškio policininkai nepaliko be priežiūros automobilio, ant galinės sėdynės iki lubų prikrauto daiktų, ir laukė įvykio vietoje, kol bus išgabentas nebevažiuojantis automobilis.

 

temainfo.lt

Adelijos Varnaitės nuotraukos