Turnyre „Beach Maniacs Cup O-Sands 2015″ – antri

Gintautas Martišius (stovi pirmas iš dešinės) ir Valdas Šabrinskas

Lapkričio 14 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinis veteranų paplūdimio tinklinio turnyras „Beach Maniacs Cup O-Sands 2015″.

Varžybos vyko Rygos Olimpiniame sporto centre. Tai didžiulis sporto kompleksas, kuriame po vienu stogu yra įrengtos futbolo, krepšinio, tinklinio, paplūdimio tinklinio, gimnastikos arenos, treniruoklių salės ir baseinas.

Varžybos vyko dviejose amžiaus grupėse: 40 metų ir vyresni (40 +) bei 50 metų ir vyresni (50 +).

Turnyre dalyvavo 20 komandų; septynios jų – iš Lietuvos. Amžiaus grupėje 40 + iš mūsiškių komandų geriausiai sekėsi. vilniečių Egidijaus Kalinausko ir Mindaugo Skarulskio duetui. Ši komanda užėmė antrą vietą, nugalėtojais ir trečios vietos laimėtojais tapo Latvijos komandos.

Lietuviai Valdas Šabrinskas (Kupiškis) ir Gintautas Martišius (Kaunas) 50+ grupėje užėmė antrą vietą. Prieš pora mėnesių ši pora kartu pradėjo treniruotis Kauno uždarame paplūdimio tinklinio aikštyne „Rio” ir jau rodo labai gerus rezultatus. Kelyje finalo link jie užtikrintai nugalėjo visus priešininkus vienodu rezultatu 2:0 ir tik finale nusileido stipriausiam Latvijos duetui, Europos čempionato sidabro medalių laimėtojui.