TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus pirmininke išrinkta Neringa Klimavičienė

 

Vasario 8 d. įvyko TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus visuotinis susirinkimas, skyriaus pirmininke išrinkęs Neringą Klimavičienę bei naują valdybą, tačiau nepasiūlęs kandidatų į Seimą nei Sėlos vakarinėje, nei Sėlos rytinėje apygardose.


Išrinkta skyriaus pirmininkė ir valdyba

Vasario 8 d. įvyko TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus visuotinis susirinkimas, skyriaus pirmininke išrinkęs Neringą Klimavičienę, Kupiškio rajono tarybos narę, Subačiaus bendruomenės pirmininkę.
Prieš tai skyriui vadovavęs Dainius Bardauskas, jau septintas mėnuo nušalintas nuo Kupiškio rajono mero pareigų, laikinai yra sustabdęs savo narystę partijoje.
Atnaujinta ir skyriaus valdyba. Jos nariais patvirtinti Neringa Klimavičienė, Egidijus Černius, Jonas Matulionis, Saulius Simonavičius, Ignas Jackevičius, Edita Vaitiekūnienė, Paulius Remeikis, Kęstutis Jakštas ir Algirdas Venckus.
Susirinkimą savo vizitu pagerbė Seimo nariai Andrius Navickas, Kazys Starkevičius, Andrius Kupčinskas, Laurynas Kasčiūnas, Paulius Saudargas, Audronius Ažubalis, Antanas Matulas, Raimundas Martinėlis, TS-LKD vykdomasis sekretorius Jonas Gudauskas, Vilniaus miesto tarybos narės Kamilė Šeraitė ir Goda Krukauskienė, Rokiškio rajono tarybos nariai Diana Meškauskienė ir Algis Kazulėnas.


Savo kandidatų į Seimą nepasiūlė

Pasisakė pretenduojantieji kandidatuoti į Seimą R. Martinėlis ir D. Meškauskienė. Visgi TS-LKD Kupiškio skyriaus galutinį sprendimą dėl kandidato pasirinkimo paliko priimti TS-LKD partijos tarybai. Nors galutinio varianto dar nėra, bet jau beveik viešai kalbama, kad partijos taryba kandidatu į Seimą Sėlos rytinėje (Rokiškio–Kupiškio) apygardoje teiks R. Martinėlio kandidatūrą.
TS-LKD Rokiškio skyriaus narių nuomonės gerokai skiriasi: vietos konservatoriai renkasi D. Meškauskienę, partijos centras agituoja už R. Martinėlį.
Antrame rinkimų ture į 2016–2020 metų kadencijos Seimą R. Martinėlį rėmė kelių partijų Rokiškio rajono skyrių lyderiai, bet jam buvo iškelta sąlyga – atsiriboti nuo partijos Tvarka ir teisingumas, kurio nariu jis buvo nuo 2005-ųjų (1995–2004 m. R. Martinėlis priklausė Lietuvos centro sąjungai). Išrinktas į Seimą R. Martinėlis prisišliejo prie Valstiečių ir žaliųjų frakcijos, paliko ją 2019-ųjų vasarį ir papildė Parlamento TS-LKD frakciją.
D. Meškauskienė į konservatorių partiją įstojo 2008 m. Anksčiau jokiai kitai partijai ji nepriklausė. TS-LKD Rokiškio rajono skyriaus visuotinis susirinkimas vieningai patvirtino D. Meškauskienės apsisprendimą kandidatuoti į Seimą.

TS-LKD Kupiškio skyrius savo kandidato nekelia ir Sėlos vakarinėje (Biržų–Kupiškio) apygardoje.


temainfo.lt
Antano Matulo nuotraukos