Trys sidabro ir vienas bronzos medaliai – Kupiškio lengvaatletėms

Spalio 25 d. Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatletės (gim. 2003-2004 m.) dalyvavo atvirose Panevėžio miesto vaikų lengvosios atletikos taurės varžybose.

Jau treti metai iš eilės išbandome jėgas su Panevėžio, Jonavos, Pasvalio, Elektrėnų ir kitų rajonų lengvaatlečiais. Savo rezultatais džiugina Austėja Mikalauskaitė. Ir šį kartą Austėja, įveikusi 60 m nuotolį per 8,3 sek., iškovojo sidabro medalį ir pasiekė savo asmeninį rezultatą.

Tarp pajėgiausių bėgikių kovojo ir kupiškietė Kornelija Martinkaitė. Jos rezultatas 8,7 sek.

Finaliniame bėgime dalyvavo šešios Kupiškio sportininkės. Ši rungtis pasižymi ypač didele bėgikių gausa – dalyvauja net iki 50 sportininkių, todėl jau vien dalyvavimas finaliniame bėgime yra aukštas pasiekimas. A.Mikalauskaitė šiose varžybose antrą sidabro medalį iškovojo sėkmingai įveikusi 200 m nuotolį (29,7).

2016_trys_medaliai_6Lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė sako, kad jai labai džiugu stebėti, kai Kupiškio rajono KKSC auklėtiniai kviečiami apdovanojimams net kelis kartus.

Sunkioje 1000 m bėgimo distancijoje sidabro medalį iškovojo Gerda Kirkytė. Mergaitė sugebėjo pasipriešinti labai stipriai Panevėžio miesto bėgikei, jau kelinti metai dalyvaujančiai Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybėse. Gerda pasiekė aukštą asmeninį rezultatą (3.41,3 min) ir parodė, kad turi kovotojos charakterį ir nebijo autoritetų.

Apdovanojimui buvo kviečiama ir Kamilė Gatulytė, 600 m nuotolio rungtį įveikusi trečia (2.04,3). Mergaitė prieš startą labai jaudinosi, tačiau distancijoje kovojo iki paskutinio žingsnio ir pelnė bronzos medalį.