Tik po baudinių serijos Juodupė įveikė Rokiškį

Šio sezono kovingiausios ir atkakliausios Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės sužaistos Elektrėnuose: Rokiškio rajono Juodupės „Juodupė“ tik po baudinių serijos 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) palaužė Rokiškio „Rokiškį“ ir sugrįžo į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Kaimynų dvikovoje „Rokiškis“ pirmavo po kuriozinio įvarčio, kai pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida dvigubos daugumos metu po rikošeto įvartį pelnė Paulius Kareckas (14:21). „Juodupė“ turėjo milžinišką persvarą, tačiau nesugebėjo jos paversti įvarčiais.

Antro kėlinio pradžioje Simas Sakaitis buvo paliktas vienas prieš vartininką ir sulaukęs gražaus perdavimo iš už vartų tiksliai smūgiavo vartininkui tarp kojų (23:37).

Po dviejų kėlinių „Rokiškis“ netikėtai pirmavo 2:0, nors į varžovų vartus metė tik 10 kartų, kai „Juodupė“ vartininką Simą Baltrūną, prieš savaitę žaidusį Lietuvos rinktinėje, bombardavo net 34 smūgiais.

S.Baltrūnas buvo uždengtas ir nė nematė ritulio, kai smūgiu nuo mėlynos linijos Artūras Katulis sušvelnino rezultatą (46:58).

„Juodupė“ išsikapstė po legionieriaus Marselio Baikejevo smūgio (57:45).

Pratęsime savo sąlygas jau diktavo „Juodupė“: prasižengė Darius Janušonis, ir buvo žaidžiama keturiese prieš tris. Tačiau įvarčio pelnyti nepavyko, ir buvo mušami baudiniai.

Taiklus buvo tik antros serijos A.Katulio metimas, lėmęs „Juodupės“ pergalę.

Nugalėtojai į varžovų vertus metė net 64 kartus, „Rokiškis“ – 25.