Tęsiasi rokiškėnų salės tinklinio pirmenybės

Susitiko Latvijos Neretos miestelio, rokiškėnų „Restart”,  „Astruvos” ir „Velniakalnio”komandos.

Kovo 13-15 d. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos bei Kūno kultūros ir sporto centro sporto salėse vyko rajono salės tinklinio pirmenybių ketvirtfinalio susitikimai.

Pirmosios susitiko Jūžintų ir „Rokiškio sūrio” bei „Restart” ir Latvijos Neretos komandos. Pergalę iškovojo „Rokiškio sūris” ir „Nereta”.

Šeštadienio Rokiškio „Astruvos” ir Rokiškio „Velniakalnio” susitikimą laimėjo astruviečiai; “Rokiškio sūris” įveikė  Jūžintus.

Sekmadienį susitiko Latvijos Neretos miestelio ir rokiškėnų „Restart”, „Astruvos” ir „Velniakalnio” komandos.

Kaip skelbia Rokiškio tinklinio bendruomenės puslapis rokiskiotb.wordpress.com, „Restart” komanda žaidė be kelių svarbių žaidėjų; susitikimo metu jos nariai išbandė keletą taktinių gudrybių, bet tik Tadui Stakėnui kiek lengviau sekėsi uždirbti taškus. Neretiškiai dar kartą pademonstravo, kad yra vieni iš turnyro favoritų, ir nesunkiai laimėjo mačą 3:0 (25:18, 25:14, 25:15). Pusfinalio etape jų lauks Kupiškio ir „Pipirini” komandų dvikovos nugalėtojas.

Kitose rungtynėse susitiko „Astruva” ir „Velniakalnis”. Pirmoje šių komandų akistatoje po atkaklios kovos rezultatu 3:2 laimėjo „Astruva”.

„Šios dienos varžybose pergalė labiau buvo reikalinga „Velniakalniui”, nes priešingu atveju ši komanda iškristų iš turnyro. Komandos žaidėjų susikaupimas tai ir liudijo. „Astruvos” tinklininkai – priešingai – atrodė kiek atsipalaidavę. Nuo pačių pirmų seto minučių „Velniakalnis” užtikrintai perėmė iniciatyvą ir nesunkiai laimėjo (25:10). Kituose dviejuose setuose virė atkaklesnė kova, tačiau ir juose nugalėjo „Velniakalnio” tinklininkai (25:21 ir 25:19). Sausu rezultatu 0:3 pergalė atiteko velniakalniečiams. Lemiamos šių komandų varžybos įvyks kovo 22 d. Jų nugalėtojas pateks į pusfinalį, kuriame susitiks su „Rokiškio sūrio” tinklininkais”, – rašo rokiškėnų salės tinklinio ketvirtfinalio apžvalgininkas Aurimas Laužadis.

 

Parengė Adelija Varnaitė