Tęsiasi Kupiškio seniūnijų žaidynės

Gegužės 23 d. Kupiškio stadione vyko rajono seniūnijų finalinės krepšinio (3X3) ir smiginio varžybos. Smiginio varžybose dalyvavo keturių – Šimonių, Noriūnų Alizavos ir Skapiškio – seniūnijų komandos.

Smiginis

Pagal 2015 m. Žaidynių nuostatus, smiginio komandą sudarė du vyrai, moteris ir vadovas-treneris. Šimoniečiai K.Valantonienė, D.Žalkauskas, E.Kručas, surinkę 640 taškų, iškovojo pirmą vietą. Daugiausia – net 233 tšk. – pelnė D.Žalkauskas.

Antrą vietą užėmė noriūniečiai G.Ramanauskaitė, J.Juknevičius, J.Urbonas. Komandos narė G.Ramanauskaitė pelnė 220 tšk. Iš viso Noriūnų atstovai surinko 557 tšk.

Treti liko alizaviškių I.Baziukienės, A.Baziuko ir I.Barkausko komanda, surinkusi 515 tšk. Daugiausia – 200 tšk. – pelnė I.Barkauskas.

Ketvirta liko Skapiškio seniūnijos komanda, surinkusi 496 tšk. Jos narius – L.Šližauskienę, D.Eidimtą ir I. Šap – nuo trečios vietos laimėtojų skyrė vos 19 tšk.

Krepšinio (3X3) varžybų moterų grupėje dalyvavo dvi rajono seniūnijų komandos: viena iš Skapiškio (L. Šližauskienė, R. Šilinytė, D. Eidimtienė, L. Vizbickaitė)  ir viena iš Noriūnų (G. Vareikaitė, V. Ščevinskaitė, V. Kavoliūnaitė, G. Ramanauskaitė, G. Timochina). Kadangi vyrų krepšinio (41 m. ir vyresni) grupėje galėjo dalyvauti tik viena Noriūnų komanda (jos sudėtyje žaidė ir Noriūnų seniūnas A. Zulonas. Kiti komandos nariai: A. Begonis, Ž. Kareiva, R. Vareika), moterys juos pakvietė žaisti savo grupėje. Po įdomios kovos pirmąją vietą vis dėlto iškovojo Noriūnų veteranų komanda, antrąją ir trečiąją vietas Skapiškio bei Noriūnų moterys. Moterų grupėje pirma vieta atiteko Skapiškio komandai.

Krepšinis

Vyrų grupėje (16-40 metų) varžėsi penkių – Alizavos, Noriūnų, Subačiaus, Skapiškio ir pačios didžiausios rajone Kupiškio – seniūnijų komandos.

Pirmą vietą iškovojusioje Subačiaus komandoje kovėsi krepšininkai S.Likša, K.Jakštas, S.Bobelis ir  J.Čekanauskas. Jiems nusileido Kupiškio seniūnijos krepšininkai, užėmę antrą vietą. Treti liko Noriūnų atstovai G.Radzevičius, U.Gasiūnas, J.Juknevičius, J.Urbonas. Ketvirta ir penkta vietomis pasidalino Alizavos sportininkai P.Gintautas, E.Janulionis, J.Gatautas, G.Skeberdis) ir skapiškėnai I.Šap, J.Vaičiūnas, D.Ramanauskas ir A. Petrauskas.

Komandos nugalėtojos iškovojo teisę Kupiškio rajonui atstovauti 2015 m. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.

Anonsas

Birželio 7 d. „Pagardų” aikštyne vyks seniūnijų žaidynių parko tinklinio varžybos, o birželio 13 d. miesto stadione – Seniūnijų futbolo rajono finalinės varžybos. Tą pačią dieną miesto stadione bus rengiamas krepšinio 3×3 turnyras, lengvosios atletikos varžybos.