Tarp „Lietuvos maximalistų” – ir Kupiškio, Rokiškio bei Anykščių moksleiviai

Prekybos tinklas „Maxima“ apdovanojo 96 konkurso „Lietuvos maximalistai” – talentingiausių, sumaniausių ir gabiausių šalies jaunuolių rinkimų – laureatus. Buvo renkami mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologiškumo, inovacijų ir pažangumo sričių geriausieji. Tarp jų – ir Rokiškio, Kupiškio bei Anykščių moksleiviai.

Gausiausioje – pažangumo kategorijoje – įvertinti net trys kupiškėnai: vienuoliktokai Mantas Kučinskas bei Aušrinė Uckutė ir aštuntokas Povilas Uckus. Toje pačioje kategorijoje apdovanoti ir rokiškietė abiturientė Silvija Makrickaitė bei anykštietė aštuntokė Gabija Šinkūnaitė. Visus ateinančius mokslo metus kiekvieną mėnesį jiems bus skiriamos 150 arba 75 Eur stipendijos.

Gabiausius jaunuolius apdovanojo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė bei švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič.
Savo sveikinimu pasidalijo ir Prezidentas Gitanas Nausėda. „Šiandien Jūs esate mūsų ateities Lietuva, kupina gražiausių svajonių, idėjų, tikslų, įdomių atradimų ir pažinimo džiaugsmo. Rytoj būsite tie, kurie savo darbais ir laimėjimais garsins mūsų šalį pasaulyje. Nuoširdžiai linkiu Jums šiame kelyje plataus akiračio, smalsumo ir ryžto“, – linki Prezidentas.

Tapti „Lietuvos maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 500 talentingų Lietuvos vaikų.


Parengta pagal maxima.lt inf.
maxima.lt nuotraukos