Tai kam atiteko „Velomaratono“ prizas?

Šiek tiek primiršę, kada buvo „Velamaratonas”, gauname Edvino laišką: „Esu nebejaunas, riedučiais nebesivažinėsiu, bet man labai įdomu, kas laimėjo „Velomaratoną“. Ko gero, ne Kupiškis. Bet žmonės siūlė kooperuotis miestams. Gal kas iš aplinkinių laimėjo?”

„Velomaratonas“ visai Lietuvai platino pranešimą: „Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ ir dviračių renginys „Velomaratonas“, vyksiantis Vilniuje, suteikia galimybę miestelių gyventojams laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.” Renginio iniciatoriai apie tai skelbėsi net savivaldybių tinklalapiuose.

Kaip skelbia velomaratonas.lt, Vilniuje praūžusiame didžiausiame dviračių renginyje „Velomaratonas“ vieningiausia Raudondvario komanda savo miesteliui laimėjo 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parko statyboms. Lietuvoje vis labiau populiarėjant aktyvaus laisvalaikio iniciatyvoms, pastebima, kad ši infrastruktūra menkai išplėtota. Todėl planuojama, kad riedlenčių parkas Raudondvaryje bus įrengtas dar 2016 metų gegužės mėnesį.

Iš 611 konkurse dalyvavusių dviratininkų „Nutrilite Raudondvaris” komandai atstovavo 298 asmenys. Artimiausius konkurentus iš Biržų, Raseinių, Lazdijų ir kitų miestų raudondvariečiai aplenkė dešimteriopai.

Čia pat rašoma, kad kaimynai latviai mus lenkia kokiais penkeriais metais – pas juos statoma daug daugiau parkų, įvairesnių ir didesnių įrengimų, ten aktyvaus laisvalaikio kultūra susiformavusi daug stipriau.

 

Parengė Adelija Varnaitė

velomaratonas.lt nuotr.