Sulaikyta nepilnametė, iš senolės išviliojusi pinigus

Vasaros viduryje Rokiškio rajone garbaus amžiaus moteris sukčiams atidavė 300 eurų. Pareigūnai analizavo gautą informaciją ir išsiaiškino, kad senolės pinigų paimti atskubėjo 17 metų mergina. Jai pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo.

Garbaus amžiaus Rokiškio rajono gyventoja sulaukė telefoninio skambučio, o kitam laido gale buvęs asmuo paaiškino, kad, neva, jos anūkė sužalojo mergaitę ir jai gydyti reikalingi pinigai. Po nelemto skambučio, išgąsdinusio senolę, į atokų kaimą paimti pinigų atvyko jauna mergina. Šoką patyrusi močiutė iš pradžių nieko neįtarė, net draugiškai pasikalbėjo su atvykusia mergina. Susisiekusi su giminaičiais senolė suprato buvusi apgauta ir apie tai informavo policiją.

Po trijų savaičių intensyvaus tyrimo Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato kriminalinės policijos tyrėjams pavyko nustatyti merginą, atvažiavusią apgauti senolės net iš Panevėžio. Tyrėjai išsiaiškino, kad tą pačią dieną ta pati mergina bandė išvilioti pinigus, paskambinusi Rokiškio miesto gyventojai, bet tąkart jai nepavyko – rokiškietė greit susiorientavo ir nepakliuvo į pinkles.
Merginai pareikšti įtarimai. Ji nedirba, nesimoko.

Sukčių nemažėja. Draudimo bendrovė registravo įvykį Kupiškio rajono Antašavos miestelyje, kur išlaužus duris ir išdaužus lango stiklą iš parduotuvės pavogta įvairių prekių. Parduotuvės atstovas nurodo, kad vagystės metu iš parduotuvės buvo pavogta įvairių prekių už 2 902,23 Eur. Draudimo bendrovė įtaria, kad gali būti siekiama neteisėtai gauti draudimo išmoką, didinant patirtą nuostolį.
Moteris (gim. 1988 m.), gyvenanti Panevėžio rajone, pranešė, kad rugsėjo 1 d. interneto puslapyje rado skelbimą apie suteikiamą paskolą būstui įsigyti ir į nurodytą sąskaitą pervedė 852 Eur, tačiau iki šiol nei paskolos, nei savų pinigų neatgauna.
Moteris (gim. 1930 m.), gyvenanti Panevėžio rajone, pranešė, kad rugsėjo 7 d. 15.00 val. telefonu paskambino nepažįstamas vyras ir apgaule išviliojo 500 eurų, kuriuos paėmė į namus atėjusi mergina.