Subatėnų popietė su dviem ypatingais žmonėmis

Išskirtinai dosni popietė su dviem ypatingais žmonėmis – poete Irena Gildutyte-Navikiene ir maestro Stasiu Liupkevičiumi vyko Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio Didžiojoje salėje.

Kupiškio krašto dukros I. Gildutytės-Navikienės eilės – tai nuostabi, vaizdais apipinta, virtuali kelionė po tėviškę, kurioje – be galo mylimi tėveliai, seserys ir brolis, po gyvenimo išaustus jausmus, būties prasmingą sustabdymą, pastebėtas tokias svarbias nors ir labai mažas gyvenimo smulkmenas…

J. Janušonienė (iš kairės), I. Gladutytė-Navikienė, I. Dovydėnienė ir S. Liupkevičius

Gera buvo išgirsti, dalyvauti gyvame liudijime, kaip tos peizažinės, iš patirtų emocijų ir širdies išaustos eilės, pakliuvusios į talentingo, kūrybiško kompozitoriaus, muzikanto, maestro Stasio Liupkevičiaus akis ir širdį, tapo nuostabiomis dainomis. O jų jau per 600 sukurta!

Kartu su dviem džiaugsmo ir grožio kūrėjais, žodžio ir muzikos valdovais, sekmadienį praleidome kitaip – jaukiai ir nuoširdžiai.

Eiles skaitė Subačiaus bibliotekos darbuotoja Audronė Bukienė ir Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė.

Betarpiškas bendravimas buvo pratęstas prie arbatos puodelio, nors trumpam sustabdžius šio amžiaus beprotišką skubėjimą.

 

 

 

 

 

Inga Dovydėnienė

Kupiškio kultūros centro direktorės pavaduotoja kultūrai